Pronájem bytu 2+1, 78 m2 Hollarovo náměstí

Hollarovo náměstí , Praha

16 900 Kč za měsíc

Mám zájem

Exkluzivně nabízíme pronájem bytu 2+1 78 m2 s prostornou halou na Hollarově náměstí na strategickém místě Královských Vinohrad, Praha 2 v typickém vinohradském činžovním domě ve 4. nadzemním podlaží.

Dispozice bytu : kuchyně s jídelním místem, obývací pokoj, prostorná hala, ložnice, koupelna s vanou a samostatné wc, sklep. Pokoje se samostatným vstupem. Podlaha dlažba, parkety. V domě je výtah. Byt ten vybaven nábytkem.

Zálohy na služby 6.000,- Kč: studená, teplá voda, teplo, úklid a osvětlení společných prostor, odvoz odpadu, výtah (přepočet dle počtu osob). Plyn, elektřina, internet na nájemce.

Občanská vybavenost: supermarket Lidl 3 min., Vinohradská nemocnice 3 min., v blízkosti pošta, mateřská a základní škola, restaurace, fitness studio, park.
Dopravní dostupnost MHD: v blízkosti centra, stanice Želivského (metro, tramvaj, autobus) – 3 min. chůze.

Tip makléře. Pro více informací či domluvení termínu prohlídky mě neváhejte kontaktovat. Možnost online (video) prohlídky přes WhatsApp, FaceTime či Messenger.

Celková cena
16 900 Kč za měsíc
Poznámka k ceně
+ 4.000,- poplatky, elektřina a internet na nájemce + kauce ve výši jednoho nájmu + odměna RK (výše jednoho nájemného + DPH 2.500,- poplatky (1 osoba), elektřina a internet na nájemce + kauce ve výši jednoho nájmu + odměna RK (výše jednoho nájemného + DPH
Dispozice
2 + 1
Ulice
Hollarovo náměstí
Město
Praha

Kontaktujte svého makléře

Simona Horr Moravcová

Mobil: +420 603 560 717
E-mail: simona.moravcova@re-max.cz