Pronájem bytu 1+kk, 48 m2, Praha

Česká , Praha

14 000 Kč za měsíc

Nabízíme Vám pronájem designového 1+kk o velikosti 45m2 + 3m2 balkon v lokalitě Malvazinek. Vybavená bytová jednotka spojuje klidné bydlení s výbornou dostupností do centra Prahy.
Byt o celkové ploše 48 m2 se nachází ve 2. patře domu s výtahem.
Kuchyňský kout je vybaven kuchyňskou linkou vč. spotřebičů. V bytové jednotce se dále nachází jídelní část a spací část. V prostorné koupelně je vana, umyvadlo a toaleta. Parkování je možné v domě na volných garážových stáních nebo v blízkém okolí bez omezení.
Veškerou občanskou vybavenost naleznete v bezprostředním okolí rezidence – obchody, restaurace, kavárny, lékárny, prodejny zdravé výživy, relaxační centra i sportoviště apod. Byt je vzdálen 5min autobusem od zastávky metra Anděl.
Volný od 10.9.2020

Na prohlídku se objednávejte pomocí objednávkového formuláře níže či na telefonním čísle.

Všechny mé prohlídky probíhají za maximálních hygienických opatření, na prohlídce bude k dispozici desinfekce případně ochranné pomůcky. Ochrana zájemců i prodávajících či pronajímatelů je mojí prioritou. Nabízím i možnost virtuálních prohlídek za pomoci moderních technologií od virtuálních prohlídek k většině mých nabídek až po možnost video-hovoru včetně komentované prohlídky přímo na místě.

Celková cena
14 000 Kč za měsíc
Poznámka k ceně
+2.250 Kč poplatky + elektřina
Dispozice
1+kk
Ulice
Česká
Město
Praha

Kontaktujte svého makléře

Bc. Kateřina Holoubková

Mobil: +420 731 621 634
E-mail: katerina.holoubkova@re-max.cz