Pronájem atraktivního podkrovního bytu 2+kk v srdci pražského Karlína

Křižíkova , Praha

21 000 Kč za měsíc

Mám zájem

Hledáme nájemníka do atraktivního bytu v pražském Karlíně.

Jedná se o podkrovní loftový byt 2+kk, 83,9 m2, na rohu ulic Křižíkova a Březinova přímo v centru čím dál atraktivnějšího pražského Karlína. Byt byl vybudován s citem pro praktické uspořádání, kdy v prvním podlaží bytu najdete předsíň, koupelnu s toaletou a prostorný obývací pokoj s kuchyňským koutem. V klidové zóně v horním patře je útulná ložnice. V předsíni, obývacím pokoji i ložnici je dostatek úložných prostor ve vestavných skříních. Chytře je využit i skladový prostor pod dřevěnými schody do ložnice. Kuchaře jistě potěší prakticky, prostorově štědrá a kompletně vybavená kuchyně.

Na podlaze v obývacím pokoji, ložnici i předsíni jsou dřevěné parkety. V koupelně je položena dlažba. Byt je vytápěný elektrickým topením. Ohřev vody je prostřednictvím elektrického ohřívače. Vstup do bytu je zajištěn bezpečnostními dveřmi.

Byt je ve velmi pečlivě spravovaném cihlovém činžovním domě. Tento dům s nádhernou fasádou je vybaven zabezpečeným vstupem a výtahem.

Měsíční náklady na bydlení jsou celkem 26.700 Kč
– Nájem 21.000,- Kč/měsíc,
– zálohy za služby jsou 1.200,- Kč/měsíc,
– zálohy za elektřinu jsou cca 4.500,- Kč/měsíc,
– kauce 40.000 Kč,
– rezervace 21.000 Kč bude po podpisu nájemní smlouvy započtena jako nájemné na 1. měsíc.

Pražský Karlín je jednou z nejdynamičtěji se rozvíjejících pražských čtvrtí. Do centra Prahy to je pár minut metrem nebo tramvají. V okolí naleznete spoustu zeleně včetně možnosti relaxačních procházek kolem blízké Vltavy a výborné napojení na cyklostezky. Vzhledem k tomu, že to je tradiční rezidenční oblast, je zde velmi dobrá dostupnost všech základních služeb od vzdělávání, přes zdravotnictví a pestrou síť obchodů, až po řadu kaváren a restaurací.

Máte zájem o prohlídku a podrobnější informace? Kontaktujte mne, rád vám poskytnu kompletní informační servis a osobně vás provedu tímto velmi pěkným bytem.

Celková cena
21 000 Kč za měsíc
Poznámka k ceně
Zájemce neplatí žádnou provizi realitní kanceláři. Rezervační platba je započtena jako nájemné na první měsíc.
Dispozice
2 + kk
Ulice
Křižíkova
Město
Praha

Kontaktujte svého makléře

Jan Halík

Mobil: +420 603 377 791
E-mail: jan.halik@re-max.cz