Pronájem 3+kk, 77m2 s balkonem a sklepní kójí, Praha 4 – Podolí

Podolská , Praha

15 000 Kč za měsíc

Mám zájem

Nabízíme Vám pronájem 3+kk o velikosti 77m2 v Podolí. Bytová jednotka spojuje klidné bydlení s výbornou dostupností do centra Prahy. Byt je ve 3.patře rekonstruovaného bytového domu s balkonem do vnitro-bloku a sklepní kójí. Bytová jednotka je tvořena třemi prostornými místnostmi, komorou či možnou kuchyní, koupelnou, WC a předsíní. Byt je v původním stavu. Majitel nemovitosti nechává možnost případných úprav na nájemníkovi. Pro větší představu rozložení bytu si prohlédněte virtuální prohlídku u inzerátu.

Pronájem je možný ihned. Všechny náklady na byt jsou 15.000,- nájemné a 2.000,- poplatky /osoba + elekřina.

Dům je situován v klidné části Podolí v pěší vzdálenosti od zastávky U Kublova, cyklostezky okolo Vltavy, plaveckého stadionu Podolí či Žlutých lázní. V okolí je veškerá občanská vybavenost.

Na prohlídku se objednávejte pomocí objednávkového formuláře níže či na telefonním čísle.

Všechny mé prohlídky probíhají za maximálních hygienických opatření, na prohlídce bude k dispozici desinfekce případně ochranné pomůcky. Ochrana zájemců i prodávajících či pronajímatelů je mojí prioritou. Nabízím i možnost virtuálních prohlídek za pomoci moderních technologií od virtuálních prohlídek k většině mých nabídek až po možnost video-hovoru včetně komentované prohlídky přímo na místě.

Celková cena
15 000 Kč za měsíc
Dispozice
3+kk
Ulice
Podolská
Město
Praha

Kontaktujte svého makléře

Bc. Tom Nguyen

Mobil: +420 778 055 568
E-mail: tom.nguyen@re-max.cz