Pronájem 3+kk 50m2 na Malvazinkách s možností využití zahrady

Mikšovského , Praha

13 000 Kč za měsíc

Mám zájem

Nabízíme Vám pronájem 3+kk o velikosti 50m2 na Malvazinkách. Bytová jednotka spojuje klidné bydlení s výbornou dostupností do centra Prahy. Byt je v prvním patře vily uprostřed vilové zástavby se zahradou, která je možná využívat. Bytová jednotka je tvořena prostornou ložnicí s vestavěnou skříní, menším pokojem bez zavíracích dveří, kuchyní v průchozí chodbě, obývacím pokojem, koupelnou s WC a předsíní. Pro větší představu rozložení bytu si prohlédněte virtuální prohlídku u inzerátu.

Pronájem je možný ihned. Všechny náklady na byt jsou 13.000,- nájemné a 3.700,- poplatky včetně vody, elektriky a plynu. V ceně pronájmu není internet.

Dům je situován v klidné části Vinohrad vzdálený 3 min od zastávky autobusu. Metro B Anděl je zhruba 10 min. autobusem.

Na prohlídku se objednávejte pomocí objednávkového formuláře níže či na telefonním čísle.

Všechny mé prohlídky probíhají za maximálních hygienických opatření, na prohlídce bude k dispozici desinfekce případně ochranné pomůcky. Ochrana zájemců i prodávajících či pronajímatelů je mojí prioritou. Nabízím i možnost virtuálních prohlídek za pomoci moderních technologií od virtuálních prohlídek k většině mých nabídek až po možnost video-hovoru včetně komentované prohlídky přímo na místě.

Celková cena
13 000 Kč za měsíc
Poznámka k ceně
+ 3.700,- poplatky včetně vody, elektriky a plynu
Dispozice
3+kk
Ulice
Mikšovského
Město
Praha

Kontaktujte svého makléře

Bc. Kateřina Holoubková

Mobil: +420 731 621 634
E-mail: katerina.holoubkova@re-max.cz