Prodej zrekonstruovaného startovacího/investičního bytu 1+1 v Chrudimi (Husova ulice)

Husova , Chrudim

2 850 000 Kč

Mám zájem

Nabízíme vám k prodeji zrekonstruovaný byt o dispozici 1+1, který se nachází ve čtvrtém nadzemním podlaží (třetím patře) panelového domu v Chrudimi v Husově ulici. Jednotka je díky své dispozici vhodná buď jako startovací byt, nebo ji můžete využít i jako investiční.
Podlahová plocha bytu činí 41,03 m2 včetně sklepa, který má rozlohu 5,99 m2. Výměry jednotlivých místností jsou k náhledu v přiloženém půdorysu. Budova prošla revitalizací v roce 2012. Jmenovitě došlo k zateplení pláště a výměně střechy. V budově je i nový výtah, což je záležitost posledních cca dvou let.

Při vstupu do bytu se nacházíme v předsíni. Napravo je koupelna se sprchovým koutem a toaletou, nalevo obývací pokoj/ložnice a naproti vchod do kuchyně. Okna místností jsou orientována na jihozápad. Byt je vytápěn dálkovým vytápěním (zálohy na elektřinu jsou v současné době nastaveny na 600,- Kč/měsíc). Veškeré další měsíční náklady spojené s jednotkou činí 2.219,- Kč/osoba (viz dokumenty ke stažení na webové stránce makléře).

Lokalita nabízí kompletní občanskou vybavenost. V okolí naleznete řadu supermarketů (Penny Market, Billa, Lidl,…), základní a střední školy, různé obchody (např. SPORTISIMO) a není zde nouze ani o zdravotní péči (stomatologie, nemocnice, lékárny). Výhodou bytu je i to, že se nachází ve velice klidné lokalitě, ačkoliv se v podstatě bavíme o centru města.

Za prací lze kromě Chrudimi dojíždět do přilehlých Pardubic nebo Hradce Králové, případně i do vzdálenější Prahy vzhledem k dostupnosti po dálnici.

Na prohlídky se objednávejte pomocí formuláře nebo na uvedeném telefonickém čísle. Prohlídkový den se uskuteční ve středu 17.8.2022 v odpoledních hodinách.

Nemovitost lze financovat hypotečním úvěrem. S jeho vyřízením vám rádi pomůžeme.

Skrz dočasnou absenci energetického štítku uvádíme třídu „G“, tj. mimořádně nehospodárná.

Celková cena
2 850 000 Kč
Poznámka k ceně
Včetně provize a právního servisu.
Dispozice
1+1
Ulice
Husova
Město
Chrudim

Kontaktujte svého makléře

Bc. Jindřich Svačina

Mobil: +420 603 928 019
E-mail: jindrich.svacina@re-max.cz