Prodej zrekonstruované vily s komerčně využitelnými prostory, Hýskov

Berounská , Hýskov

14 990 000 Kč

Mám zájem

Přemýšlíte o koupi rodinného sídla pro svou velkou rodinu a zároveň hledáte vhodný prostor pro své podnikání? Máte rádi interiéry, které Vás přenesou do minulosti a přitom rádi využíváte moderních technologií? Navíc potřebujete nadstandardně velké úložné prostory? Pak nemusíte hledat dál!
Máme pro vás jedinečnou příležitost koupit rodinnou vilu z roku 1940 v malebné obci Hýskov, která po citlivé rekonstrukci získala nový život. Tato jedinečná nemovitost se nachází na pozemku o rozloze 4488 metrů čtverečních a kromě ní se zde nachází samostatný objekt nejen s garážemi pro Váš vozový park, ale potenciálem dalšího využití.

Vila v uplynulých letech prošla rozsáhlou renovací s cílem zachovat původní charakter a styl domu, při které byl kladen důraz na kvalitu materiálů a moderní technologie tak, aby bylo zajištěno maximální pohodlí pro obyvatele domu.

Rekonstrukce zahrnovala např. novou střechu, plastová okna s třívrstvými skly, podlahové vytápění, úpravu vody, izolaci, fasádu, kompletní revitalizaci vnitřních prostor včetně nových odpadů, rozvodů vody a elektřiny.

Aktuální celková užitná plocha je více než 260 m2 s možností několika rozšíření. V prvním nadzemním podlaží najdete obývací pokoj, ložnici a prostornou kuchyň s jídelnou. Ve druhém tři samostatné pokoje. Pohodlí a soukromí Vám pak zajistí tři koupelny a čtyři toalety. V srdci domu je hala s renovovaným původním schodištěm, po kterém se dostanete do podkroví, kde je možné vybudovat další bytovou jednotku (min. 50 m2). Pokud se z haly vydáte naopak směrem dolů, objevíte velký potenciál částečně zapuštěného prvního podzemního podlaží o rozloze přes 80 m2, kde se nachází pět samostatných místností, jenž lze snadno přizpůsobit. Navíc k podzemnímu podlaží vede samostatný boční vchod z nádvoří, takže využití se nabízí k různým účelům nejen jako úložné a skladovací prostory. Mohlo by se jednat i o případné zázemí pro Vaše podnikání.

Vytápění domu stejně jako ohřev vody je na elektřinu. Kachlovými krbovými kamny si lze zpříjemnit atmosféru při posezení v kuchyni. Další výhodou je vlastní studna s užitkovou vodou a nádrž na dešťovou vodu, která zvyšuje hospodárnost domácnosti.

Vila dále nabízí dvě velké garáže s elektricky ovládanými vraty (každá 50m2) a ještě jednu lze přidat do poslední části budovy, která zatím čeká na své využití. Nad objektem je nová střecha, přivedena elektřina, voda i odpady, v podkroví je nová podlaha. Nyní tak nic nebrání tomu i zde udělat bydlení nebo prostory pro vlastní podnikání.

Hýskov je klidná obec na břehu řeky Berounky s výbornou dostupností do Prahy i Berouna. Díky své poloze je ideálním místem pro ty, kteří hledají klidné bydlení v přírodě, ale stále chtějí být v dosahu města. Na dálnici D5 je to pouhých 6 kilometrů a za 20 minut tak můžete být na metru v Praze na Zličíně.

Přijďte se sami přesvědčit o výjimečnosti této nemovitosti. Těším se na setkání!

Celková cena
14 990 000 Kč
Poznámka k ceně
Cena je včetně provize realitní kanceláře a všech právních poplatků.
Ulice
Berounská
Město
Hýskov

Kontaktujte svého makléře

Vladimír Rekl

Mobil: +420 602 141 471
E-mail: vladimir.rekl@re-max.cz