Prodej zařízeného bytu 3+1 se zasklenou lodžií a komorou, Praha 6 Řepy

Na chobotě , Praha

6 490 000 Kč

Mám zájem

Ve výhradním zastoupení si Vám dovoluji nabídnout jedinečnou příležitost ke koupi bytu v osobním vlastnictví o dispozici 3+1, který se nachází v 11. NP kompletně revitalizovaného domu s novým výtahem a plastovými okny.

Energetická náročnost budovy je C, což ho řadí mezi nejúspornější panelové domy v lokalitě (ukazatel náročnosti 68kW/m2).

Nabízí ideální orientaci, obě ložnice jsou směrovány na východ, kuchyň a obývací pokoj s lodžií jsou orientované na západ. Ráno Vás tak bude budit sluníčko, večer si můžete nerušeně vychutnávat západy slunce s kávou a teplé letní večery se sklenkou něčeho dobrého. Předsíň je dostatečně prostorná a najdete zde praktickou vestavěnou skříň se zrcadlem. WC a koupelna s vanou jsou oddělené.

K bytu náleží zasklená lodžie (cca 6,50 m2) a komora (cca 3,70 m2) v 8.NP.  Plocha bytu je 73,40 m2, lodžie a sklep jsou nad rámec této výměry. Nemovitost je v dobrém stavu, prošla rekonstrukcí. Kromě zděné koupelny a WC byly obloženy zárubně, zasklena lodžie a položena keramická dlažba do chodby a kuchyně. Byt má bezpečnostní dveře s protihlukovou úpravou. Součástí prodeje je i vybavení, jedná se o velmi kvalitní nábytek z masivního dřeva. Do bytu není třeba dalších větších investic, čímž hned v prvopočátku ušetříte značné finanční prostředky.

Lokalita skýtá veškerou občanskou vybavenost. V Řepích nejdete v dochozí vzdálenosti snad vše, na co si vzpomenete. Školy, školky, obchody, restaurace, poštu, dětská i sportovní hřiště a mnoho dalšího. Navíc přímo za domem je nově vybudované sportovní centrum, včetně bazénu, tenisových kurtů, beach volejbalu nebo posilovny.

Díky dobrému dopravnímu spojení můžete být do 30 minut v centru. Stanice tramvaje i autobusu jsou jen pár desítek metrů od domu. Navíc můžete využít i vlak z nedaleké zastávky Praha-Zličín a do centra se tak dostat ještě rychleji. Parkování je možné před domem, jedná se o oblast bez parkovacích zón.

Tento byt je ideální pro rodinné bydlení nebo může být i výhodnou investicí. Je možné ho financovat hypotékou, s jejímž vyřízením Vám rádi pomůžeme.

Domluvte si termín v prohlídkovém dni a přijďte se osobně přesvědčit o potenciálu této nemovitosti.

Celková cena
6 490 000 Kč
Poznámka k ceně
Cena je včetně provize realitní kanceláře a právních poplatků.
Dispozice
3 + 1
Ulice
Na chobotě
Město
Praha

Kontaktujte svého makléře

Vladimír Rekl

Mobil: +420 602 141 471
E-mail: vladimir.rekl@re-max.cz