Prodej zajímavě zrekonstruovaného bytu 2+1 v Chrudimi (Palackého tř.)

Palackého třída , Chrudim

3 200 000 Kč

Mám zájem

Představa bydlení v Řecku je samozřejmě velice lákavá! Na druhou stranu je Česká republika skvělým místem k životu. Jak to tedy ideálně uchopit? Řešení je nasnadě! Postačí totiž spojit obě země pomyslně dohromady a usadit se v Chrudimi, které se říká Atény východních Čech. Právě zde na nové majitele čeká zajímavě řešený byt po rekonstrukci o dispozici 2+1.

Plocha bytu činí 62,23 m2. K nemovitosti náleží ještě lodžie o výměře 3,28 m2 a dále sklepní kóje o výměře 1 m2. Při vstupu do bytu se nacházíme v prostorné v předsíni. Naproti nám je vstup do ložnice (18,45 m2), ze které se dostanete na lodžii a která je orientována na jihozápad. Stejně jako do ložnice můžete vykročit i do obývacího pokoje (20,85 m2), který se nachází rovněž před vámi. Z předsíně se dále dostanete do průchozí koupelny (4,05 m2). Ta je šikovně řešená, protože i když je spojená s toaletou, tak WC (3,37 m2) je odděleno příčkou a v jeho části je i dost prostoru na pračku. Zároveň můžete díky promyšlené rekonstrukci koupelnu snadno obejít přes obývací pokoj. Poslední místností je pak kuchyně (7,72 m2), která je spolu s obývacím pokojem orientovaná na severovýchod. Doporučujeme prohlédnout si přiložený půdorys, který výše zmíněné informace ihned objasní.

Budova se také dočkala revitalizace. V r. 2005 došlo k obměně oken, balkónů a k natažení nové fasády. V letech 2009 – 2010 následovala rekonstrukce výtahů a v roce 2014 proběhla výměna střechy. Z toho důvodu SVJ nemá v plánu žádné další investice v příštích letech.

Byt je vytápěn dálkově radiátory. Zálohy na elektřinu jsou dále v současné době nastaveny na 1.940,- Kč/měsíc. Výše této zálohy je dána mj. užíváním velkých spotřebičů (americká lednice, 2x velká TV…). V bytě se ještě používá plyn pro potřeby vaření, nicméně náklady s tím spojené jsou minimální, tj. aktuálně jde o 130,- Kč/měsíc. Veškeré další měsíční náklady spojené s jednotkou jsou nastaveny na 4.133,- Kč (fond oprav, voda, správa nemovitosti…).

Veškeré dokumenty týkající se bytu (přehled vyúčtování, PENB, list vlastnictví…) najdete na osobní webové stránce makléře www.reality-svacina.cz.

Lokalita nabízí kompletní občanskou vybavenost. V okolí naleznete řadu supermarketů (Penny Market, Billa, Lidl,…), základní a střední školy, obchodní domy (např. SPORTISIMO) a není zde nouze ani o zdravotní péči (stomatologie, nemocnice, lékárny). Nespornou výhodou bytu je, že se nachází ve velice klidné lokalitě, zatímco všechno potřebné je na dosah ruky.

Za prací lze kromě Chrudimi dojíždět i do přilehlých Pardubic nebo Hradce Králové, ale dalo by se zauvažovat i o dojíždění do vzdálenější Prahy vzhledem k dostupnosti po dálnici.

Na prohlídky se objednávejte za pomoci formuláře nebo na uvedeném telefonickém čísle. Prohlídkový den se uskuteční v úterý 24.1.2023.

Byt se prodává nevybavený.

Nemovitost lze financovat hypotečním úvěrem. S jeho vyřízením Vám rádi pomůžeme.

Energetická třída má podle vypracovaného PENB hodnotu „C“, tj. úsporná.

Celková cena
3 200 000 Kč
Poznámka k ceně
Včetně provize a právního servisu.
Dispozice
2 + 1
Ulice
Palackého třída
Město
Chrudim

Kontaktujte svého makléře

Bc. Jindřich Svačina

Mobil: +420 603 928 019
E-mail: jindrich.svacina@re-max.cz