Prodej obytného domku 3kk (54m2) spolu s mezonetovým bytem 3+1(62m²) v Praze-Záběhlicích

Záběhlická , Praha

9 500 000 Kč

Mám zájem

Exklusivně nabízíme prodej celoročně užívaného zahradního domku se zastavěnou plochou 41m² a pozemkem 99 m² spojený s prodejem mezonetového bytu 3+1 v sousedním bytovém bytovém domě v Záběhlicích.
Zahradní domek 3kk, ke kterému je vydané platné povolení k trvalému užívání, se nachází na pozemku navazujícím na bytový dům s mezonetovým bytem 3+1.
V přízemí se za předsíní nachází prostorný obývací pokoj s navazujícím kuchyňským koutem a koupelnou. Podkroví s nižší světlou výškou je rozděleno na ložnici a pokoj. Vytápění je elektrickými přímotopy, ohřev vody zajišťuje elektrický bojler. Stav domku je velmi dobrý a působí útulným dojmem.
Mezonetový byt se rozkládá v prvním nadzemním podlaží a podkroví řadového bytového domu o čtyřech bytových jednotkách.
V přízemí mezonetového bytu orientovaného do dvora naleznete pokoj 17,8 m², kuchyni 6,8 m² a koupelnu s WC 4,9 m², v podkroví pak 2 pokoje 14,9 m² a 9,2 m². Vytápění je přímotopy, teplou vodu zajišťuje elektrický bojler. Stav bytu je vhodný k rekonstrukci.
Lokalita má kompletní občanskou vybavenost (ZŠ, MŠ, obchody, restaurace, služby, sportovní areál Hamr, lékárna, poliklinika..) a také výbornou návaznost na integrovanou dopravu (zastávka autobusu je přímo před domem, na zastávku tramvaje to je 15 min pěšky, nebo 2 zastávky autobusem). K odpočinku láká blízký Hamerský rybník, případně nedaleká Hostivařská přehrada.
Vzhledem k majetkové provázanosti obou nemovitostí je její ideální využití jako kombinace bydlení a pronajímání, nebo jako investiční příležitost k pronajímání 2, v případně úpravy i 3 jednotek.
V případě zájmu je možný pronájem s následnou koupí.

Celková cena
9 500 000 Kč
Ulice
Záběhlická
Město
Praha

Kontaktujte svého makléře

Ing. František Truhlář

Mobil: +420 733 522 662
E-mail: frantisek.truhlar@re-max.cz