Prodej zachovalého bytu 1+kk, 29 m², Praha 10 – Hostivař

Vajdova , Praha

3 690 000 Kč

Mám zájem

Nabízíme na prodej zachovalý útulný byt 1+kk, 29 m², v klidné ulici Vajdova v pražské Hostivaři v části Slunečný vršek. Díky starostlivé údržbě majitelů je tento byt i přes svůj téměř původní stav ve velmi dobrém stavu. Umístění bytu je na 3. nadzemním podlaží v kompletně zrekonstruovaném panelovém domě. V rámci rekonstrukce byly v domě vyměněny stoupačky a instalován nový prostorově velkorysý výtah. K dispozici je v domě samozřejmě i vysokorychlostní internet a připojení na kabelovou televizi.

Co je velmi důležité, že při modernizaci domu spojené se zateplením je zde i snížená energetická náročnost. Dům je v kategorii C – Úsporná budova.

Byt je světlý díky velice výhodné orientaci na jihovýchodní stranu. Dispozice bytu je rozdělena na předsíň, obývací pokoj, kuchyňský kout, koupelnu a samostatnou toaletu. Pro lepší představu o potenciálu tohoto bytu jsme pro vás k této nabídce vyhotovili i možné nové dispoziční uspořádání. V případě rekonstrukce by tak bylo možné lépe využít prostorové možnosti této jednotky. Okna bytu jsou již plastová. Vytápění i teplá užitková voda jsou řešeny dálkově, takže se nemusíte starat o žádný kotel nebo bojler.

K bytu patří sklepní jednotka o velikosti 1,25 m² v přízemí domu.

Měsíční náklady na provoz bytu jsou velmi nízké:
– zálohy na služby v domě 2.939 Kč/měsíc (voda, vytápění, fond oprav atd.)
– zálohy na elektřinu cca 1.000 Kč/měsíc

SVJ má i pravidelný dodatečný příjem z pronájmu obchodních prostor místní cukrárně, který je postupně investován do zvelebování domu.

Lokalita Slunečného vršku v Hostivaři je žádanou lokalitou. Je zde velmi dobrá občanská vybavenost od školek, škol až po síť základních obchodů a v lokalitě Trojmezí i dostatek zeleně v tzv. parku Hostivař – Záběhlice.

Byt je velmi vhodný pro prostorově nenáročné bydlení i jako velmi zajímavá investice s příjmem z neustále rostoucího nájemného. Díky téměř původnímu stavu je zde možnost si byt zařídit a dispozičně upravit přesně podle vlastních potřeb.

Zaujal vás tento byt? Zavolejte makléři a domluvte se na prohlídce této zajímavé nemovitosti.

Celková cena
3 690 000 Kč
Poznámka k ceně
Cena je včetně provize realitní kanceláře a všech právních poplatků.
Dispozice
1+kk
Ulice
Vajdova
Město
Praha

Kontaktujte svého makléře

Jan Halík

Mobil: +420 603 377 791
E-mail: jan.halik@re-max.cz