Prodej vily 220m2 s pozemkem 900m2 v Dolních Počernicích

Nad rybníkem , Praha

12 000 000 Kč

Mám zájem

Nabízíme k prodeji velkou vilu pro celou rodinu, nacházející se v Dolních Počernicích. Vila je součástí klidné vilové oblasti a je situovaná blízko silniční komunikace. Součástí vily o ploše 220m2 je také pozemek o velikosti 900m2.

Rodinná vila přes svůj historický aspekt zůstala pravidelně svými majiteli udržována, avšak bez zásadních rekonstrukcí. Vila je částečně zapuštěna do okolního terénu, součástí objektu je též suterén, a vila sama o sobě má hned dvě nadzemní podlaží. Velkou proměnnou mohou projít také půdní prostory v zadní části domu.

V přízemí naleznete vstupní halu, esteticky úhledný obývací pokoj, klidnou pracovnu/pokoj, kuchyň, komoru, toaletu a prostory pro uložení věcí. V horním patře vily se nachází ložnice s místností aktuálně vybavenou jako druhou kuchyni a pokoj pro děti, případně pro hosty a rozlehlý půdní prostor s možností rozšíření domu o další pokoje.

Objekt je situován v Dolních Počernicích s veškerou občanskou vybaveností. Objekt je prodáván bez věcných břemen či zástavních práv. Tato rodinná vila je vhodná pro početnější rodinu, která dokáže změnit všechny kladné aspekty této nemovitosti na dokonalé, a především útulné rodinné prostředí. Dolní Počernice se nachází v bezprostřední vzdálenosti od golfového hřiště Černý Most či nákupní zóny na Černém Mostě s mnoha nákupními domy včetně multiplexu. V okolí Dolních Počernic je mnoho možností na procházky či jiné sportovní vyžití, jak pro jednotlivce, tak pro rodiny s dětmi.

Objekt by byl vhodný i jako sídlo firmy či prodejní prostory. K domu lze dokoupit dalších 1.000m2 pozemku bezprostředně navazujících na prodávaný objekt.

Celková cena
12 000 000 Kč
Poznámka k ceně
včetně provize RK a právního servisu
Ulice
Nad rybníkem
Město
Praha

Kontaktujte svého makléře

Bc. Kateřina Holoubková

Mobil: +420 731 621 634
E-mail: katerina.holoubkova@re-max.cz