Prodej vily 137 m2 užití plochy s pozemkem 450 m2 v ulici Bakalářská Praha 10 Malešice

Bakalářská , Praha

12 900 000 Kč

Hledáte místo pro svůj vysněný dům? Představte si vlastní bydlení ve vilové čtvrti s panoramatickým výhledem do okolní krajiny poblíž centra Prahy. Přidejte k němu vaše tajná přání, díky kterým se z vašeho domu stane krásné a luxusní místo, váš středobod vesmíru.

Nabízím k prodeji vícegenerační rodinnou třípodlažní vilu 137 m2 na pozemku 450 m2 v původním stavu k celkové totální rekonstrukci ve vyhledávané a klidné lokalitě starých Malešic Prahy 10.

Vila disponuje 3 podlažími a obytnými částmi o dispozici 1+1 s vlastním vstupem z centrálního schodiště. Dále půdním prostorem s potencionálním využitím k bydlení.

Okouzlující zahrada domu se vzrostlými ovocnými stromy a květenou je tím pravým místo pro relax, grilování či odpočinek s knihou v ruce, nebo také úžasné místo pro dětská dobrodružství v dosahu vašeho bezpečí.

Lokalita starých Malešic nabízí klidné bydlení ve staré vilové zástavbě s navazující zahrádkářskou kolonií plnou zeleně, díky které si odpočinete od každodenního ruchu města. Vila se nachází nedaleko Malešického lesa a v blízkosti krásného a nedávno rekonstruovaného Malešického parku s dětským hřištěm a agility parkem pro psy.

Veškerá občanská vybavenost v nejbližším okolí: restaurace, pošta, bankomat, lékárna, supermarket Billa a Albert, poliklinika Malešice, mateřské, základní a střední školy, gymnázium, dětská hřiště, sportovní a relaxační centra, golfový klub Hostivař, Botanicá zahrada Malešice, OC a multikino Flora, OC Štěrboholy.

Unikátní dopravní dostupnost: v těsné blízkosti vil je zastávka autobusu, který vás dopraví za 8 minut na zastávku trasy A pražského metra. Centrum Prahy 15 minut autem, 20 minut MHD.

Vhodná investiční příležitost pro výstavbu bytového domu.

Pro více informací a domluvení termínu prohlídky této zajímavé nemovitosti mne neváhejte kontaktovat.

Celková cena
12 900 000 Kč
Poznámka k ceně
Včetně právního servisu a odměny RK.
Ulice
Bakalářská
Město
Praha

Kontaktujte svého makléře

Simona Moravcová

Mobil: +420 603 560 717
E-mail: simona.moravcova@re-max.cz