Prodej stylového mezonetového bytu 3+kk, Praha 3 – Žižkov

Biskupcova , Praha

7 290 000 Kč

Mám zájem

Nabízíme na prodej mezonetový byt 3+kk s balkónem v Biskupcově ulici, Praha 3 – Žižkov. Byt nabízející velmi příjemnou atmosféru a kvalitní podmínky pro bydlení byl vystavěn a kolaudován v rámci kompletní renovace klasického žižkovského činžovního domu v roce 2018. Jedná se mezonet o výměře 57,37 m2. Dispoziční uspořádání je následující: na hlavním podlaží je předsíň, pokoj s přístupem na balkón, obývací pokoj s kuchyňským koutem, koupelna s toaletou a na druhém podlaží je ložnice, samostatná toaleta a posezení na galerii.

Celkový stav domu je díky rekonstrukci v roce 2018 velmi dobrý. Součástí rekonstrukčních prací byla výměna střechy, instalace nového moderního výtahu i výměna všech rozvodů v domě. Dům byl také kompletně zateplen a je zařazen do energetické skupiny C – úsporná budova. O dům se vzorně stará místní SVJ, které i velmi dobře hospodaří. Ve fondu oprav je aktuálně naspořena částka přes 2 miliony Kč. Vzhledem k faktu, že vše v domě je zánovní, tak je stav účtu více než dobrý.

Vytápění v bytě a ohřev teplé vody je řešen úsporným kondenzačním kotlem s výkonem 24 kW s rozvedením topné soustavy do radiátorů. Na podlahách v bytě je v předsíni a v koupelně dlažba a v obytných místnostech je laminátová plovoucí podlaha. Na hlavním podlaží je z pracovny, která může být i ložnicí, přístup na 5,92 m2 velký balkón. K bytu také náleží klasická sklepní jednotka o velikosti 2 m2. Byt prodává přímo stavitel a je k němu k dispozici kompletní projektová dokumentace.

Náklady na bydlení jsou aktuálně při dvou osobách v bytě velmi příznivé:
– zálohy na služby v domě včetně fondu oprav a záloh na vodu 3.214 Kč/měsíc,
– elektřina 1.500 Kč/ měsíc,
– plyn 2.500 Kč/měsíc.

Lokalita Biskupcovy ulice a jejího nejlepšího okolí nabízí skvělé podmínky pro bydlení. Byt je také vhodný jako atraktivní investice, i nájemníky je tato oblast velmi žádaná. V dochozí vzdálenosti cca 200 metrů je zastávka tramvají a autobusů s výborným spojením do centra Prahy či na linky pražského metra. V přízemích zdejších činžáků najdete rozmanité spektrum obchodů, služeb a restaurací. Cca 100 metrů od domu se nachází supermarket Lidl. Přímo v domě je nejen místními obyvateli velmi oblíbená cukrárna s možná nejlepšími věnečky a větrníky v Praze. Na relaxační procházky můžete vyrazit do blízkého parku Židovské pece nebo na Vítkov. V létě si můžete užít blízké koupaliště na Pražačce.

Láká vás bydlení na Žižkově v tradičním činžovním domě a přitom v bytě, který je novostavbou? Nebo chcete chytře investovat a vlastnit byt, který v jakémkoliv období velmi snadno pronajmete? Pokud ano, ozvěte se makléři a domluvte se na prohlídce.

Celková cena
7 290 000 Kč
Dispozice
3 + kk
Ulice
Biskupcova
Město
Praha

Kontaktujte svého makléře

Jan Halík

Mobil: +420 603 377 791
E-mail: jan.halik@re-max.cz