Prodej stavebního pozemku v Černém Dole, pozemek 800 m2

, Černý Důl

3 200 000 Kč

Mám zájem

Nabízíme k prodeji jedinečný stavební pozemek v Černém Dole v části Čistá v Krkonoších, poblíž lyžařského areálu. V dosahu jsou všechny inženýrské sítě.

Prosluněná zahrada o rozloze 800 m2 je z jedné strany lemována krásným horským potokem Čistá s dostatečně hlubokým korytem, které spolehlivě udržuje zahradu v bezpečí i při vydatných srážkách a tání sněhu. Potok vytváří kouzelnou atmosféru a v parném létě poskytují stromy, které potok lemují, příjemný stín.

V Čisté v Krkonoších, která je částí Černého Dolu, najdete všechno, co můžete potřebovat pro život i rekreaci. Jsou zde výborné restaurace, pošta, mateřská školka přes ulici, ZŠ 300 m od domu, dětské hřiště, sportovní hala, obchod, lyžařský areál, koupaliště a spousta možností na výlety pěšky, na kole či na běžkách. Můžete se vydat na blízkou Černou horu, do Janských lázní s kolonádou a výbornou cukrárnou, na golf do Mladých Buků (v jednání je i výstavba nového golfového hřiště 200 m od domu), nebo jen tak do lesa na houby. V blízkěm Vrchlabí pak najdete další nákupní možnosti včetně supermarketů (Kaufland, Lidl, Penny), kompletní nabídku služeb, zdravotnická zařízení a sportoviště.

Celková cena
3 200 000 Kč
Město
Černý Důl

Kontaktujte svého makléře

Monika Dráždilová

Mobil: +420 776 767 220
E-mail: monika.drazdilova@re-max.cz