Prodej stavebního pozemku s domem před kompletní rekonstrukcí či demolicí, Okrouhlé Hradiště

, Konstantinovy Lázně

430 000 Kč

Mám zájem

Exkluzivně Vám nabízíme neobyvatelný činžovní dům na stavebním pozemku v centu Okrouhlého Hradiště – Konstantinovy lázně. Třípodlažní dům byl dle zjištění znalce zhruba 120 let starý a využívaný jako fara a následně internát pro studenty. Posledních 20 let je dům opuštěný. Dům je v katastru nemovitostí zapsán jako rodinný dům, dle velikosti je možný přebudovat na činžovní dům. Technický stav budovy je špatný až havarijní.

V obci je menší obchod, základní škola, Česká pošta a obecní úřad. Je zde autobusová zastávka ve směru Bezdružice, Planá, Stříbro. Lokalita Okrouhlého Hradiště je vhodná k rekreaci či rodinné bydlení s mnoha možnostmi volno-časového využití v přírodě.

Na prohlídku se objednávejte pomocí objednávkového formuláře níže, či na telefonním čísle. Uvedená cena je cena minimální. Aktuální termín podání nabídek je 10.6.2021.

Všechny mé prohlídky probíhají za maximálních hygienických opatření, na prohlídce bude k dispozici desinfekce případně ochranné pomůcky. Ochrana zájemců i prodávajících či pronajímatelů je mojí prioritou. Nabízím i možnost virtuálních prohlídek za pomoci moderních technologií od virtuálních prohlídek k většině mých nabídek až po možnost video-hovoru včetně komentované prohlídky přímo na místě.

Celková cena
430 000 Kč
Poznámka k ceně
včetně provize RK a právního servisu
Město
Konstantinovy Lázně

Kontaktujte svého makléře

Bc. Kateřina Holoubková

Mobil: +420 731 621 634
E-mail: katerina.holoubkova@re-max.cz