Prodej stavebního pozemku 809 m2 k výstavbě RD v obci Velké Přílepy – Kamýk

, Velké Přílepy

8 900 000 Kč

Mám zájem

Exklusivně nabízíme k prodeji atraktivní stavební pozemek s vybudovanými inženýrskými sítěmi na velmi pěkném místě ve Velké Přílepech – Kamýk. Pozemek díky své poloze umožňuje realizaci výstavby rodinného domu s nádherným výhledem na celou obec i do širokého okolí. Unikátnost polohy pozemku dotváří les Hajnik, který se rozprostírá za pozemkem.
Ke stavební parcele je vydaný platný územní souhlas a souhlas s provedením stavebního záměru novostavby rodinného domu s dispozicí:
Suterén – klubovna, dílna, technická místnost, schodiště/komora, chodba, koupelna, sklad a garáž.
Nadzemní podlaží – zádveří, chodba, koupelna, pokoj, pokoj, schodiště, kuchyně/jídelna, obývací pokoj, ložnice, šatna a koupelna.
Projektová dokumentace zahrnuje využití tepelného čerpadla a rovněž umístění fotovoltaické
elektrárny na střechu domu, čímž se dosáhne velmi nízkých provozních nákladů. Pohledy stavby jsou součástí foto prezentace inzerce.
K pozemku je již realizována příjezdová komunikace včetně veřejného osvětlení vybudovány potřebné přípojky inženýrských sítí (voda, kanalizace, elektřina, internet). Novým majitelům tak nebrání nic k zahájení výstavby.
Lokalita je obklopena malebnou krajinou, k aktivnímu odpočinku láka zdejší cyklostezka, pro vycházky pak lesík Hajnik.
Obec má potřebnou občanskou vybavenost pro spokojený rodinný život – mateřská školka, základní škola, pošta, kino, restaurace, obchod potravin atd.
Napojení autobusem do Prahy či směrem na Kladno zajišťuje několik linek, autem zabere cesta do Prahy 10 – 15 minut, po realizaci spojky dálnic D5 a D8 bude obec ideálně napojena na silniční obchvat kolem Prahy.
Kdo hledá klidné a malebné místo pro spokojené bydlení v blízké dostupnosti Prahy, neměl by tuto nabídku přehlédnout.

Celková cena
8 900 000 Kč
Poznámka k ceně
Cena zahrnuje kompletní právní servis i provizi RK
Město
Velké Přílepy

Kontaktujte svého makléře

Ing. František Truhlář

Mobil: +420 733 522 662
E-mail: frantisek.truhlar@re-max.cz