Prodej stavebního pozemku 1221m2 u přehrady Lipno, Loučovice

, Loučovice

2 250 000 Kč

Mám zájem

Exklusivně Vám nabízíme stavební pozemek v Loučovicích – Kapličkách. Pozemek o celkové ploše 1221m2 se skládá ze stavebního pozemku, na kterém již v minulosti stála stavba, o velikosti 207m2 a zahrady (vedené v katastru nemovitostí jako neplodná plocha) o velikosti 1014m2. Pozemek se nachází 5minut autem od přehrady Lipno, kde v obci Loučovice najdete i autobusovou zastávku směr Vyšší Brod a 25 minut od pozemku se nachází obec Lipno, která skýtá mnoho kulturního i sportovního využití včetně lyžování a vodních sportů.

Přípustné využití pozemku:
Jsou to plochy určené pro činnosti, děje a zařízení související s individuální rekreací. Stávající objekty individuální rekreace lze přestavovat, modernizovat a rekonstruovat s možností půdorysného rozšíření max. o 25% současně zastavěné plochy (dle kolaudačního rozhodnutí bez zpevněných ploch a teras).
Podmíněné využití pozemku:
Přeměna rekreačních objektů na objekty trvalého charakteru s možností vestavěných služeb a provozoven řemeslného charakteru bez negativního vlivu na své okolí, výstavba rodinných domů.
Nepřípustné využití pozemku:
Je jakákoliv výroba, sklady většího a velkého rozsahu, těžba, zemědělská výroba, občanská vybavenost většího významu, nová zástavba rekreačních objektů.

Celková cena
2 250 000 Kč
Poznámka k ceně
Včetně právního servisu a provize RK
Město
Loučovice

Kontaktujte svého makléře

Bc. Kateřina Holoubková

Mobil: +420 731 621 634
E-mail: katerina.holoubkova@re-max.cz