Prodej stavebních pozemků v malebné obci Kvášňovice, okr. Klatovy, 4593 m2

, Kvášňovice

2 500 000 Kč

Mám zájem

Hledáte „Cestu z města“ ? Toužíte po bydlení na klidném místě uprostřed přírody ?
Přijeďte se podívat do malebné vesničky Kvášňovice, v okrese Klatovy, kde nabízíme prodej souboru tří pozemků o celkové výměře 4593 m2.

Pozemky jsou mírně svažité s krásným výhledem do okolí. Vede k nim obecní, nezpevněná cesta.

Dle územního plánování se parc. 1901/1 a 1901/3 nachází v zóně SV-smíšené obytné venkovské, kterou lze zastavit rodinnými domy. Pozemky jsou z části travnaté a z části zalesněné vzrostlými borovicemi. Původní borovice jsou pouze v severozápadní části pozemku 1901/3, ostatní je nálet, který může dát majitel odstranit.
Parc. 1901/2 je za hranicí zastavitelného území v zóně NS-smíšené nezastavěných území – nyní není zastavitelná, ale obec plánuje změnu územního plánu. Je potřeba, aby nový majitel požádal o změnu v průběhu následujících třech měsíců.

Inženýrské sítě
Kanalizaci bude možno připojit v příštím roce, obec řeší další rozšíření, je požádáno o stavební povolení. S tím souvisí i vodovodní přípojka, která by se řešila zároveň.
Momentálně je možno se připojit na vodu a elektřinu od sloupku sousedního pozemku 1896/2. Současný majitel se podílel na nákladech této přípojky.

Kvášňovice se nacházejí 12 km od Nepomuku, asi okolo 30 km od Klatov a Strakonic a 47 km od Plzně. Obec má svůj obchod se základními potravinami, hospodu, knihovnu. Nachází se zde i víceúčelové hřiště, kde si můžete zasportovat a kde se zároveň konají i kulturní akce jako „Pálení čarodějnic“ nebo „Masopust“.

K rekreaci a krásnému koupání slouží nedaleké žulové lomy.

Pokud Vás tato nabídka zaujala, neváhejte mne kontaktovat pro více informací.

Celková cena
2 500 000 Kč
Poznámka k ceně
Cena je včetně provize realitní kanceláře a všech právních poplatků.
Město
Kvášňovice

Kontaktujte svého makléře

Jan Halík

Mobil: +420 603 377 791
E-mail: jan.halik@re-max.cz