Prodej slunného byu 3+1 v Jiránkově ulici (Praha – Řepy) s prostornou lodžií

Jiránkova , Praha

7 200 000 Kč

Mám zájem

Nabízíme Vám k prodeji slunný byt o dispozici 3+1 v šestém patře panelového domu v Jiránkově ulici (Praha – Řepy). Nemovitost je vhodná pro páry nebo rodiny, ale nový majitel ji může využít i jako investiční.

Podlahová plocha je 75 m2 včetně sklepa. Součástí jednotky je i lodžie o ploše cca 6,5 m2, která není započítána do podlahové plochy. Veškeré výměry jsou k náhledu v přiložených půdorysech. I přesto, že je jádro bytu původní, jednotka je díky dlouhodobé péči ve velmi dobrém stavu. Nově byla položena lina a rovněž došlo k zabudování nové kuchyňské linky s myčkou.

Při vstupu do jednotky se nacházíme v chodbě. Nalevo (západní strana) se nachází dva pokoje. Jeden je v současné době používaný jako pracovna a druhý jako ložnice. Napravo se nachází oddělená kuchyně s obývacím pokojem, ze kterého vede vstup na lodžii. Z chodby se dostanete i do samostatné koupelny nebo na toaletu.

Jednotka je vytápěna elektrickým topením (radiátory). Zálohy na el. energii doporučujeme nastavit na cca 800,- Kč/měsíc. Poplatky za veškeré služby/dvě osoby/měsíc vychází na 5.343,- Kč. Nejvyšší položku zde tvoří fond oprav (2.247,- Kč/měsíc), jelikož společenství investuje do modernizace domu. V blízké budoucnosti půjde konkrétně o vybudování vlastní kotelny s tepelnými čerpadly, jejíž uvedení do provozu je naplánováno na leden 2024.

Lokalita nabízí kompletní občanskou vybavenost. V okolí naleznete OC Řepy, mateřskou školu, základní školy, gymnázium, školu hotelnictví a gastronomie, zdravotní středisko Řepy, mnoho podniků a také supermarketů (Billa, Lidl, Albert). Na své si přijdou i milovníci sportu, protože v OC Řepy mohou navštívit posilovnu Dr. Fit, která je otevřena 24/7. V blízké vzdálenosti se dále nachází sportovní centrum Řepy.

Na Anděl se ze zastávky Slánská dostanete do 20 minut za pomoci MHD (tramvajové linky 9 a 10) a do centra Prahy do cca 40 minut.

Na prohlídky se objednávejte za pomoci formuláře nebo na uvedeném telefonickém čísle.

Nemovitost lze financovat hypotečním úvěrem. S jeho vyřízením Vám rádi pomůžeme.

Energetický štítek je k dispozici v příloze. Energetická třída je „C“.

Celková cena
7 200 000 Kč
Poznámka k ceně
Včetně provize a právního servisu.
Dispozice
3+1
Ulice
Jiránkova
Město
Praha

Kontaktujte svého makléře

Bc. Jindřich Svačina

Mobil: +420 603 928 019
E-mail: jindrich.svacina@re-max.cz