Prodej Rodinný Dům 55m2, pozemek 849m2 Rabyně, okres Benešov

, Rabyně

2 600 000 Kč

Mám zájem

Jestliže hledáte cenově dostupnou nemovitost s parcelou, v klidné přírodě obklopenou krásnou krajinou pouze 35km od Prahy v blízkosti Slapské přehrady, k tomu si jí modifikovat podle sebe a realizovat Vaše investiční ideje, tak pro vás zde máme zajímavou nabídku k prodeji rodinný domek se zahradou v malebné části obce Rabyně, okres Benešov, o celkové ploše 849m2 z toho zastavěná plocha 55m2.
Obytná část domu je přízemní nepodsklepená stavba se sedlovou střechou s využitým podkrovím. Do domu je zavedena elektřina, voda je pitná napojena na místní zdroj a odpad je řešen jímkou. Topení je zajištěno lokálními kamny.
Výhodou této nemovitosti je, že je obklopena ničím nerušeným výhledem do lesní a polní scenérie, protože je umístěna samostatně bez sousedních budov.
Dispozice domu: V přízemí je vstupní vchod, koupelna s vanou, samostatné WC, 3 místnosti (ložnice, obývací pokoj, kuchyň). V podkroví jsou dva malé samostatné pokoje s oknem.

V posledních letech se dům využíval především k rekreaci. Lokalitou je nemovitost určena pro zájemce hledající absolutní klid, soukromí a romantiku uprostřed nádherné přírody.
Dům je v původním stavu a před rekonstrukcí.
Obec Rabyně náleží do působnosti stavebního úřadu Městský úřad Týnec nad Sázavou – Stavební úřad.

Celková cena
2 600 000 Kč
Poznámka k ceně
Prodávající si vyhrazuje právo vybrat kupujícího na základě jím zvolených kritérií.
Město
Rabyně

Kontaktujte svého makléře

Livia Rivaiová

Mobil: +420 774 865 747
E-mail: livia.rivaiova@re-max.cz