Prodej rodinného domu v ulici Malobřevnovská

Malobřevnovská , Praha

14 900 000 Kč

Mám zájem

Nabízíme k prodeji krajní řadový dům na kouzelném místě na pražském Břevnově. Najdete ho v tiché klidné ulici Malobřevnovská, obklopené zelení, přitom s veškerou vybaveností a výbornou dostupností do centra Prahy, na Pražský okruh i na letiště Václava Havla.

Útulný částečně podsklepený dům o podlahové ploše 87 m² byt a 6 m² sklep stojí na vlastním pozemku s udržovanou zahradou. Celková velikost pozemku je 338 m².

V přízemí domu najdete zádveří, obývací pokoj s krbovými kamny, halu, kuchyň, šatnu, koupelnu a samostatné WC. Z kuchyně vyjdete prosklenými šoupacími dveřmi na terasu obklopenou zahradou. V podkroví, do kterého vede z haly dřevěné schodiště, najdete dvě ložnice.

Dům z roku 1929 je v udržovaném stavu, později byla přistavěna hala a v roce 2006 proběhla rekonstrukce interiéru a částečná výměna oken. Dům je napojen na všechny inženýrské sítě, vytápění je v současné době řešeno elektrickými přímotopy v kombinaci s krbovými kamny v obývacím pokoji. Plynový kotel je aktuálně využíván pouze k ohřevu vody.

Velikost pozemku i umístění domu umožňuje jeho další rozšíření, za tímto účelem bylo vypracováno několik návrhů na jeho možnou dostavbu. Plány jsou k nahlédnutí a budou k dispozici novým majitelům.

Břevnov je atraktivní lokalita s výbornou občanskou vybaveností, skvělou dopravní dostupností, přitom uprostřed zeleně. Škola i školka jsou 2 minuty chůze od domu. Do Kauflandu se dostanete za 12 minut pěšky, za 2 minuty autem nebo za 5 minut tramvají. Na stanici tramvaje dojdete za 3 minuty a na stanici metra „Motol“ za 15 minut. Na procházku můžete vyrazit do obory Hvězda, která je jen 350 m od domu, nebo třeba do parku Ladronka, Markétské zahrady či Břevnovského kláštera.

Dům je možné financovat hypotečním úvěrem, s jehož vyřízením Vám rádi pomůžeme.

Celková cena
14 900 000 Kč
Poznámka k ceně
Včetně právního servisu a odměny RK.
Ulice
Malobřevnovská
Město
Praha

Kontaktujte svého makléře

Monika Dráždilová

Mobil: +420 776 767 220
E-mail: monika.drazdilova@re-max.cz