Prodej rodinného domu v Černém Dole, pozemek 1013 m2

, Černý Důl

5 200 000 Kč

Mám zájem

Nabízíme k prodeji rodinný dům s udržovanou zahradou, 4 minuty autem od lyžařského střediska Černý Důl (zastávka skibusu je přímo před domem) a jen 1,5 km od koupaliště.

Je možné přikoupit i sousední zastavitelný pozemek o velikosti 800 m2 a zvětšit tak celkovou výměru na krásných 1813 m2.

Prosluněná zahrada o 1013 m2 je z jedné strany lemována krásným horským potokem Čistá s dostatečně hlubokým korytem, které spolehlivě udržuje dům i zahradu v bezpečí i při vydatných srážkách a tání sněhu. Potok vytváří kouzelnou atmosféru a v parném létě poskytují stromy, které potok lemují, příjemný stín.

Dům je vhodný k bydlení i k rekreaci.

Dům sestává z přízemí, obytného podkroví a je částečně podsklepený. Je napojen na obecní vodovod, kanalizaci, elektřinu i plyn.

V přízemí najdete prostornou předsíň (14 m2), ložnici (12,7 m2), koupelnu s WC (9 m2), která prošla rekonstrukcí před dvěma lety, velký obývací pokoj (32 m2), kuchyň (8,6 m2), chodbu (8 m2) a garáž (30 m2).
V podkroví najdete dva pokoje (12,8 m2 a 25 m2), chodbu a půdní prostor (28 m2) s okny, vchodovými dveřmi (ke kterým ale aktuálně nevedou schody) a rozvody vody a odpadu přípravenými na vybudování další koupelny. Zobytněním půdy a obnovou venkovních schodů, které se nedochovaly, je možné v domě vybudovat dvě bytové jednotky s vlastními vchody. Vzhledem k velikosti pozemku je možné i další rozšíření domu.

V domě v posledních letech proběhla rekonstrukce koupelny včetně všech rozvodů vody a odpadu, výměna bojleru, vyvložkování komínů a nové rozvody elektřiny v přízemí. Dům je aktuálně vytápěn lokálními kamny na dřevo.

V Čisté v Krkonoších, která je částí Černého Dolu, najdete všechno, co můžete potřebovat pro život i rekreaci. Jsou zde výborné restaurace, pošta, mateřská školka přes ulici, ZŠ 300 m od domu, dětské hřiště, sportovní hala, obchod, lyžařský areál, koupaliště a spousta možností na výlety pěšky, na kole či na běžkách. Můžete se vydat na blízkou Černou horu, do Janských lázní s kolonádou a výbornou cukrárnou, na golf do Mladých Buků (v jednání je i výstavba nového golfového hřiště 200 m od domu), nebo jen tak do lesa na houby. V blízkěm Vrchlabí pak najdete další nákupní možnosti včetně supermarketů (Kaufland, Lidl, Penny), kompletní nabídku služeb, zdravotnická zařízení a sportoviště.

Celková cena
5 200 000 Kč
Město
Černý Důl

Kontaktujte svého makléře

Monika Dráždilová

Mobil: +420 776 767 220
E-mail: monika.drazdilova@re-max.cz