Prodej rodinného domu, 232 m2, České Budějovice

Kpt. Jaroše , České Budějovice

7 900 000 Kč

Exklusivně nabízíme k prodeji pěkný rodinný dům s udržovanou zahradou se vzrostlými stromy a keři v klidné části Českých Budějovic.
Původní udržovaný rodinný dům byl v roce 2005 modernizován a zvětšen o přístavbu, čímž se jeho užitná plocha zvětšila na 232 m².
Dům se skládá ze 3 podlaží, přičemž v podzemním podlaží se nachází garáž pro osobní vůz, jedna místnost užívaná jako kancelář a dále další 2 sklepní místnosti.
Na vstupní halu s vestavěnými skříněmi navazují v prvním nadzemním podlaží 2 pokoje, kuchyně se vstupem na verandu, samostatné WC a koupelna.
V podkroví jsou kromě samostatného WC a koupelny se sprchovým koutem 2 pokoje orientované do zahrady a jeden pokoj s kuchyňským koutem a balkónem.
Na pozemku se nachází samostatná garáž o užitné ploše 38 m² (412cm x 922, výška 247cm) a dále na garáž navazující přízemní objekt o zastavěné ploše 88 m². Tento objekt se skládá z haly o rozměrech 562 x 733 cm, kanceláře a sociálního zázemí pro zaměstnance (umyvárna se sprchami, šatna, WC).
Hala o výšce 345 cm je vybavena vzduchotechnikou a po obvodu jsou elektrorozvody 380 V. Tento objekt lze využít jako dílnu, výrobnu, skladování nebo některé služby. Za tímto objektem je přístřešek, který slouží jako sklad materiálu.
Parkování je možné i na ulici, ovšem kromě garáže v podzemním podlaží a samostatné garáže navazující na kovodílnu, je ještě na pozemku zpevněná plocha pro parkování dalšího většího vozidla.
Dům je napojen na městskou vodu a kanalizaci, vytápění zajišťuje plynový kotel, ohřev vody plynový bojler.
V okolí je kompletní občanská vybavenost, autobusová zastávka je vzdálena 200 m.
Nabízenou nemovitost doporučujeme zejména zájemcům, kteří kromě domu využijí i vedlejší objekt.

Celková cena
7 900 000 Kč
Ulice
Kpt. Jaroše
Město
České Budějovice

Kontaktujte svého makléře

Ing. František Truhlář

Mobil: +420 733 522 662
E-mail: frantisek.truhlar@re-max.cz