Prodej rodinného domu 5+1 se zahradou v obci Hořovičky 40 minut od Prahy

, Hořovičky

4 990 000 Kč

Mám zájem

Exkluzivně nabízíme k prodeji rodinný dům s dispozicí 5 + 1 se zahradou na pozemku 1143 m2 v obci Hořovičky na strategickém místě spojující Prahu a Karlovy Vary, 15 km od Rakovníka obklopeném přírodními parky Džbán a Jesenicko.

K domu náleží nádherná udržovaná zahrada se vzrostlými stromy. Na pozemku se nachází garáž, patrová kůlna a dílna.

Dispozice domu: přízemí – kuchyně, obývací pokoj, ložnice, koupelna. 1. patro – obývací pokoj, ložnice, dětský pokoj, kuchyňská část. Dům je částečně podsklepen.

Historie malebné vesničky Hořovičky s mnoha dochovanými historickými místy se píše jíž od roku 1392. V okolí domu je hřiště, krásná příroda s cyklotrasami a turistickými cestami. Nemovitost je vhodná k trvalému bydlení pro rodiny dětmi i jako rekreační chalupa. Díky výstavbě dálnice D6 s dokončením obchvatu obce Hořovičky 2024 – 2025 se jedná lokalitu budoucnosti s perfektní dostupností Prahy, Karlových Varů i Rakovníka.

Občanská vybavenost: obecní úřad, prodejna potravin, pošta, domácí potřeby, obecní knihovna, MŠ a ZŠ nedaleko v obci Kolešovice.

Dopravní dostupnost: obec Hořovičky leží 18 km / 20 minut od Rakovníka a 60 km / 40 minut západně od Prahy – Zličín. Silnice I6. Autobusová doprava.

Tip makléře! V případě zájmu o prohlídku nás neváhejte kontaktovat. Těšíme se na vaši zprávu a možnost vám ukázat tento skvělý rodinný dům. Zajistím vám i financování koupě nemovitosti.

Celková cena
4 990 000 Kč
Poznámka k ceně
včetně právního servisu a odměny RK.
Město
Hořovičky

Kontaktujte svého makléře

Simona Horr Moravcová

Mobil: +420 603 560 717
E-mail: simona.moravcova@re-max.cz