Prodej rodinného domu, 507 m2, Mratín

Zlonínská , Mratín

7 900 000 Kč

Exklusivně nabízíme útulný přízemní rodinný dům o užitné ploše 114 m2 se zahradou 371 m2 v Mratíně v těsné blízkosti Prahy.
Dům o zastavěné ploše 136 m2 z roku 2006 je umístěn na kraji řady dvojdomků, má odpočinkovou zahradu orientovanou jihozápadním směrem.
Srdcem domu je komfortní obývací pokoj s kuchyňským koutem o ploše 46 m2.
Francouzská okna zajišťují dostatek světla a umožňují přímý bezbariérový výstup na terasu, jak z obývací části, tak z kuchyně. Útulný dojem tohoto prostoru podtrhuje teaková podlaha.
Na kuchyňský kout s veškerými spotřebiči (varná deska, horkovzdušná trouba, myčka, lednice, digestoř) navazuje technická místnost s přímým vstupem ze zahrady, kde se nachází plynový kombinovaný kotel zajišťující vytápěná domu a ohřev vody. Tato místnost je využívána rovněž jako úložný prostor pro zahradní nářadí a techniku.
Vedle kuchyně je vstup do místnosti, která je využívána pro uložení věcí a je zde instalována i pračka.
Praktická dispozice domu zahrnuje dětský pokoj a ložnici o výměrách 13 m2 a 14 m2, přičemž v obou jsou vestavěné skříně s dostatečným úložným prostorem.
Prostorná vestavěná skříň se nachází rovněž v předsíni pro uložení bot a kabátů.
Velká koupelna se dvěma umyvadly je vybavena jak vanou, tak i sprchovým koutem.
Majitelům domu je k dispozici ještě pokoj pro hosty, který zároveň slouží jako pracovna.
Dům s tříkomorovými bezpečnostními okny byl pro další snížení energetické náročnosti na půdě dodatečně zateplen stříkanou tepelnou isolací.
Parkování je možné před domem nebo na parkovacím stání na pozemku.
RD se nachází v klidné části obce, dopravní spojení s Prahou na Letňany zajišťuje autobusová linka 377, do Brandýse, kde je veškerá občanská vybavenost ( ZŠ, gymnázium, střední školy, úřady, nemocnice, poliklinika, obchody, služby…) jezdí linka 657.
V sousedních Měších vzdálených 3 min jízdy autem je přímé vlakové spojení na Masarykovo nádraží.
Samotný Mratín má základní občanskou vybavenost (MŠ, soukromá MŠ pošta, OÚ, benzínová stanice Herst, víceúčelové hřiště, cyklostezka…).
Nabízená nemovitost nabízí velmi pěkné a bydlení v klidné a bezpečné obci v těsné blízkostí Prahy (autem nezabere cesta do Letňan více jak 10 minut).
V ceně nemovitosti je zahrnuto základní vybavení domu, doporučujeme prohlídku.

Celková cena
7 900 000 Kč
Ulice
Zlonínská
Město
Mratín

Kontaktujte svého makléře

Ing. František Truhlář

Mobil: +420 733 522 662
E-mail: frantisek.truhlar@re-max.cz