Prodej rodinného domu 280m2, s pozemkem 1090m2 a s výhledem do krajiny

Slunečná , Sázava

14 890 000 Kč

Mám zájem

Nabízíme k prodeji rodinný dům v klidné části obce Sázava v ulici Slunečná v okrese Benešov. Celková plocha parcely je 1090 m2. Zděný podsklepený dům o dispozici 5+1 , podlahovou plochu 280 m2 a skládá se z obývacího pokoje, 3 ložnic, kuchyně, pracovny, koupelny, samostatné toalety, komory, předsíně a 4 místností v polosuterénu. Orientace oken obývacího pokoje a terasy je na jih, ložnice mají okna situována na východ či na západ a kuchyně také na západ. Dům v klidné lokalitě nových rodinných domů s výhledem na údolí řeky Sázavy.

Dům je postaven z cihel. Všechny potřebné sítě jsou k domu připojeny – kanalizace, elektřina, obecní vodovod. V polosuterénu domu je umístěno technické zázemí domu a dále slouží pro uskladnění sezónních věcí. Vytápění domu je řešeno elektrickým kotlem s ústředním vytápěním prostřednictvím radiátorů. V obývacím pokoji jsou k dispozici i krbová kamna. Ohřev teplé vody je vyřešen elektrickým bojlerem. Přestože dům v posledních letech neprošel žádnou zásadní rekonstrukcí, je jeho technický stav díky pečlivé každodenní péči majitelů ve výborném stavu.

Zahrada se dělí na dvě části. Před domem je prostor pro okrasné květiny , bazén, či venkovní sezení. Za domem je zatravněná zahrada v mírném svahu.

Sázava je město s výbornou dostupností do Prahy a Kolína v četně Pražské integrované dopravy či vlaku. Přímo v obci je obyvatelům k dispozici obchod s potravinami, školka a škola. Nejbližší okolí obce, zejména směrem do údolí Sázavy, přímo vyzývá k procházkám v přírodě, houbaření či sportu.

Jestli hledáte dům s potenciálem dalšího rozvoje, který je na zajímavém pozemku v lokalitě se snadnou dostupností do hlavního města, možná jste právě našli. Dům stojí za prohlídku. Prohlídkový den bude probíhat 18.5. 15.00-18.00. Rezervujte si přesný čas prohlídky pomocí formuláře níže. A pokud by vás trápilo, jak v situaci aktuálně rostoucích úrokových sazeb získat výhodnou hypotéku na koupi této nemovitosti, rádi vám s tím pomůžeme.

Celková cena
14 890 000 Kč
Poznámka k ceně
včetně provize RK a právního servisu
Ulice
Slunečná
Město
Sázava

Kontaktujte svého makléře

Bc. Kateřina Holoubková

Mobil: +420 731 621 634
E-mail: katerina.holoubkova@re-max.cz