Prodej rodinného domu, 275 m2, Praha

U družstva Práce , Praha

21 850 000 Kč

Nabízíme k prodeji dům s nádhernou zahradou v ulici U Družstva Práce v pražském Podolí. Dům byl postaven v roce 1949 a v průběhu let prošel několika rozsáhlými renovacemi. Jedná se při pohledu z ulice o levou polovinu dvojdomu.

Dispozice domu je v obytné části 6+1 a 2 velké zimní zahrady. V přízemí domu najdete vstupní chodbu, garáž, dílnu, sklep a pracovnu. V prvním patře je obývací pokoj se zimní zahradou, která má přímý vstup do vlastní zahrady, kuchyní a toaletou. Ve druhém patře jsou tři ložnice, další zimní zahrada a koupelna s toaletou. V podkroví je velký pokoj s úložnými prostory. K domu je přistavěna ještě jedna garáž.

Na domě bylo provedeno zateplení fasády i střechy. Nová je také střešní krytina a všechna okna v domě. Stavebně je dům ve velmi dobrém stavu. Dům je připojen na všechny potřebné sítě (voda, elektřina, plyn, kanalizace). Kromě krbu v hlavní obývací místnosti, zajišťují vytápění akumulační elektrická kamna a přímotopy. Budoucímu majiteli se nabízí možnost změny vytápění díky do domu zavedenému plynu.

Na zahradě najdete klidný prostor, který je vhodný k zahrádkaření i k relaxaci. Na horním konci zahrady je postavena chatka na nářadí s venkovním posezením. Po zahradě je systematicky rozveden přívod vody i elektřiny. Od veřejného prostoru je zahrada oddělena zeleným pásem vzrostlých stromů.

Díky pečlivosti majitelů, jejichž rodina dům od samého počátku vlastní, máme k dispozici kompletní dokumentaci a to včetně detailního rozpisu provozních nákladů k domu. Při vaší prohlídce vám tyto informace rádi poskytneme. Vyhotovení průkazu energetické náročnosti budovy je objednáno. Z tohoto důvodu zatím uvádíme energetickou třídu G, přestože je dům kompletně zateplen. Se sousedy panují výborné vztahy.

Díky skvělé dostupnosti mhd jste centru Prahy do půl hodiny. Autobusem na metro Budějovická to je pouhých 6 minut. V budoucnu o pár ulic vedle vznikne i nová stanice metra D Olbrachtova.

Ozvěte se mi. Velmi rád vám tuto nemovitost představím.

Celková cena
21 850 000 Kč
Poznámka k ceně
Cena je včetně všech právních poplatků i odměny realitní kanceláře
Ulice
U družstva Práce
Město
Praha

Kontaktujte svého makléře

Jan Halík

Mobil: +420 603 377 791
E-mail: jan.halik@re-max.cz