Prodej rodinného domu, 162 m2, Ostrov

, Ostrov

2 100 000 Kč

Vítejte v samém středu České republiky, v posázavské krajině. Za krásami přírody není nutné jet stovky kilometrů do dalekých krajů. Vysočina se rozprostírá po zvlněných hřbetech Českomoravské vrchoviny v samém středu České republiky. Kraj protíná hlavní dopravní tepna dálnice D1, díky čemuž je skvěle dostupný. Území patří mezi ekologicky nejčistší v České republice. Nabízejí se zde zejména výborné podmínky pro aktivní odpočinek a sportovní aktivity. Najdete zde rozsáhlé lesy, louky, pole, malé vesničky, rybníky i řadu zajímavostí a památek. Můžete zde houbařit i rybařit, nebo se vydat na túru po některé z mnoha značených turistických cest nebo cyklostezek.

V této malebné krajině nabízím na prodej rodinný dům, který může sloužit k trvalému bydlení nebo jako rekreační objekt.

RD dvoupodlažní, podsklepený bez podkroví, s dispozici 4+1 162 m2 s pozemkem o rozloze 440 m2 v Ostrově u Ledče nad Sázavou, část dvojdomku. Hlavní průčelí orientované k jihu.

Dispozice domu:

Technické podlaží: garáž, sklepní prostory, prádelna, kotelna s uhelnou.

Přízemí: obývací pokoj s lodžií, kuchyň, koupelna se sprchovým koutem, umyvadlem a toaletou, předsíň, schodiště.

2.NP: tří ložnici, lodžie, šatna, koupelna.

Úpravy: v roce 2009 – nová kuchyňská linka, rekonstrukce koupelny v 1.NP, nové ústřední teplovodní vytápění vč.kotle na tuhá paliva a deskových otopných těles, el.bojler na přípravu TUV. V roce 2013 – plastová okna.

Kolem domu je udržovaná zahrada s posezením a nádherným výhledem.

V blízkosti autobusová zastávka, pouhý 1 km vzdálená Ledeč nad Sázavou nabízí kompletní občanskou a dopravní vybavenost: obchody Billa, Penny, řada restaurací a kaváren, pošta, lékárny, poliklinika, MŠ, ZŠ, ZUŠ, úřad MČ a policie, cyklostezky, památky, nedaleko je Lipnice nad Sázavou, Světlá nad Sázavou, Havlíčkův Brod, vlakové a autobusové spojení s okolím a Prahou.

Celková cena
2 100 000 Kč
Poznámka k ceně
Včetně provize RK a právního servisu
Město
Ostrov

Kontaktujte svého makléře

Tatiana Černická

Mobil: +420 606 705 586
E-mail: tatiana.cernicka@re-max.cz