Prodej restaurace, 318 m2, Praha 10 – Záběhlice

Jabloňová , Praha

19 900 000 Kč

Mám zájem

Exkluzivně nabízíme k prodeji lukrativní prostory k provozování restaurace v ulici Jabloňová u náměstí. Strategické umístění nemovitosti hned u autobusové zastávky a v rušné části ulice s vysokým pohybem lidí, garantuje viditelnost a dobrou dostupnost k obchodním prostorům. V místě je poliklinika, drogerie Rossmann, fitness centrum a další. Parkovací místa jsou k dispozici přímo u hlavní silnice.

Nyní jsou prostory obsazeny zavedenou restaurací Mumtaz s uzbeckou kuchyní. Nemovitost prošla nákladnou a kompletní rekonstrukcí v létě roku 2015 na základě komplexního projektu. Kapacita prostorů se rozléhá i mimo interiér, a to v podobě terasy (venkovní předzahrádky) a také podloubí, které je k využití bez omezení exkluzivně pro danou nemovitost. Dále se nemovitost skládá ze dvou jednotek, jenž byly během rekonstrukce spojeny k vytvoření většího prostoru a především lepšího využití interiéru.

Prostory se prodávají včetně kompletního vybavení. Jsou ale také vhodné pro jiné služby, obchod či showroom. V případě zájmu o více informací, či prohlídku nemovitosti neváhejte kontaktovat makléře nabídky.

Celková cena
19 900 000 Kč
Poznámka k ceně
k jednání, včetně provize RK a právních služeb
Ulice
Jabloňová
Město
Praha

Kontaktujte svého makléře

Bc. Tom Nguyen

Mobil: +420 778 055 568
E-mail: tom.nguyen@re-max.cz