Prodej rekonstruovaného bytu 2+1 v Praze – Smíchov

Svornosti , Praha

5 750 000 Kč

Mám zájem

Ve výhradním zastoupení majitele Vám nabízíme k prodeji rekonstruovaný investiční/startovací byt 2+1 o podlahové ploše 54,50 m2 včetně sklepa v městské části Praha – Smíchov (ulice Svornosti).

Při vstupu do jednotky se nacházíme v předsíni, ze které se dostaneme do kuchyně s novou kuchyňskou linkou. V kuchyni se nachází cca 5 let starý elektrokotel. Z Kuchyně se dále dostaneme buď do samostatné toalety, nebo koupelny se sprchovým koutem, ve které je umístěn boiler. Ve všech třech zmíněných místnostech je položená dlažba.

Jednotka dále disponuje dvěma oddělenými pokoji s orientací na severozápad do tichého dvora. V obou místnostech je položená plovoucí laminátová podlaha a v každé z nich je samostatný radiátor.

Informace k výměrám jednotlivých místností naleznete v přiloženém půdorysu. K jednotce dále náleží vlastní sklep o výměře 4,32 m2, který se nachází vlevo při vchodových dveří do bytu.

Byt prošel rozsáhlou rekonstrukcí. Jmenovitě byla kompletně renovována toaleta, koupelna, oba dva pokoje a v kuchyni pak linka i rozvody.

Zálohy na služby pro dvě osoby vychází na cca 1.800,- Kč/měsíc. Zálohy na elektřinu doporučujeme nastavit na cca 2.500,- Kč/měsíc.

Lokalita obecně nabízí pestrou občanskou vybavenost. Ulice Svornosti se nachází nedaleko obchodního centra Anděl, které svou nabídkou uspokojí i ty nejnáročnější. Nejbližší tramvajové zastávky jsou Plzeňka, Zborovská a Anděl. Milovníci barů a restaurací si zde rovněž přijdou na své. O to se mj. postará i spousta podniků v oblasti blízké vyhledávané Náplavky.

Na prohlídky se objednávejte za pomoci formuláře nebo na uvedeném telefonním čísle.

Nemovitost lze financovat hypotečním úvěrem. S jeho vyřízením Vám rádi pomůžeme.

Z důvodu dočasné absence PENB je coby energetická třída uvedena třída „G“, tj. mimořádně nehospodárná.

Celková cena
5 750 000 Kč
Poznámka k ceně
Prodávající si vyhrazuje právo vybrat kupujícího na základě jím zvolených kritérií.
Dispozice
2+1
Ulice
Svornosti
Město
Praha

Kontaktujte svého makléře

Bc. Jindřich Svačina

Mobil: +420 603 928 019
E-mail: jindrich.svacina@re-max.cz