Prodej RD s obchodními prostory a pozemkem o celkové ploše 770 m2, Praha východ – Šestajovice

Revoluční , Šestajovice

13 800 000 Kč

S výhradním zastoupením majitele Vám nabízíme k prodeji rodinný dům s obchodními prostory o celkové ploše 770 m2. Tato nemovitost nabídne dvě patra z nichž to spodní je řešené jako prostorná prodejna se skladem, kuchyňkou, šatnou s kanceláří a WC. Obchodní prostory mají přímý vstup na zahradu.

V horním patře jsou pak dvě bytové jednotky 4+kk a 2+kk se samostatným vstupem. Nezasahují tak do obchodních prostor. Ve větší bytové jednotce je nyní nejprostornější (obývací) pokoj používaný jako nehtový salon. Dále se zde nachází sprchový kout se sociálním zařízením a balkon. Menší bytová jednotka má pak koupelnu s vanou a oddělené WC.

Na pozemku jsou pak další tři vedlejší stavby. Jedna je přímo napojena na hlavní budovu (RD) jako kůlna, dvě stavby jsou samostatné. Vedlejší stavby mohou být dále využity k osobním účelům nebo jako další komerční prostory k podnikání. Na fotkách v inzerci naleznete dokumentaci a znázornění těchto vedlejších staveb a půdorys.

Do zahrady lze zajet autem přímo z hlavní silnice.

Hledáte-li nemovitost k investici i s komerčním využitím kousek za Prahou, pak je tato nabídka právě pro Vás. V případě zájmu či více informací neváhejte kontaktovat makléře nabídky.

Celková cena
13 800 000 Kč
Poznámka k ceně
cena k jednání, včetně provize RK a právních služeb
Ulice
Revoluční
Město
Šestajovice

Kontaktujte svého makléře

Bc. Tom Nguyen

Mobil: +420 778 055 568
E-mail: tom.nguyen@re-max.cz