Prodej řadového domu 3+1 s venkovním posezením a s možností budoucího využití přízemní jednotky

, Lodhéřov

3 490 000 Kč

Mám zájem

Krásný den,

pokud přemýšlíte o útěku z panelového sídliště, ale zároveň se nechcete starat o příliš velký pozemek, tak právě Vás by mohla zaujmout nabídka prodeje řadového domu v obci Lodhéřov. K domu totiž náleží ještě kryté venkovní posezení, kde si budete moct vychutnat pohodové chvíle ve vířivce nebo grilování s rodinou a přáteli. Jako další benefit dům nabízí přízemní jednotku ve stavu rekonstrukce, která však už v dřívějších dobách před započatou renovací majiteli přinášela profit z pronájmu.

Při vstupu do domu se nacházíme v přízemí, kde je zmíněná rekonstruovaná jednotka. V této části domu se v současné době vyskytuje elektrokotel i kotel na tuhá paliva. V domě se pak nachází společné schodiště i pro sousední byt. V prvním a ve druhém patře je dále umístěná bytová jednotka o dispozici 3+1, která již rekonstrukcí prošla. Ve spodním patře je předsíň, špajz, toaleta, kuchyně a obývací pokoj a ve vrchním patře najdete koupelnu s vanou, ložnici a dětský pokoj. Všechny výměry jednotlivých místností najdete na přiložených půdorysech. Zároveň krom shlédnutí video prohlídky doporučujeme projít si nemovitost za pomoci virtuální prohlídky. Navazující dokumenty související s nemovitostí naleznete na webové stránce makléře www.reality-svacina.cz.

K nemovitosti ještě náleží půdní prostor, který kryje původní eternitová střecha. Zde by se eventuálně daly vybudovat další dvě prostorné místnosti. Vstup by bylo možné vybudovat např. z oddělné části dětského pokoje, která v současné chvíli slouží jako úložný prostor. Před započetím prací by nicméně bylo nutné zkonzultovat potřebné náležitosti s příslušnými úřady mj. i skrz splnění norem požární ochrany.

Zálohy na elektřinu jsou v současnosti nastaveny na 2.650,-/měsíc (dodavatelem je Innogy). Vodné a stočné vychází na cca 250,-/měsíc.

V Lodhéřově, který se nachází cca 8 km severozápadně od Jindřichova Hradce, najdete např. mateřskou a základní školu, obchod a hostinec. Ale pokud to novému majiteli stačit nebude, právě v Jindřichově Hradci najde vše potřebné díky rozvinuté síti obchodů a služeb.

Na prohlídky se objednávejte za pomoci formuláře nebo na uvedeném telefonickém čísle.

Nemovitost lze financovat hypotečním úvěrem. S jeho vyřízením Vám rádi pomůžeme.

Energetický štítek není v současné době k dispozici. Z toho důvodu uvádíme energetickou třídu „G“, tj. mimořádně nehospodárná.

Celková cena
3 490 000 Kč
Poznámka k ceně
Včetně provize a právního servisu.
Město
Lodhéřov

Kontaktujte svého makléře

Bc. Jindřich Svačina

Mobil: +420 603 928 019
E-mail: jindrich.svacina@re-max.cz