Prodej Restaurace a Rodinný dům 611m2, Dačice

Vlašská , Dačice

10 000 000 Kč

Mám zájem

Ve výhradním zastoupení nabízíme k prodeji hezkou restauraci a rodinný dům v obci Dačice, okres Jindřichův Hradec. Provozní objekt je umístěný na pozemku zastavěné plochy p.č.403 (331m2) na severozápadní a severovýchodní hranici se sousedními pozemky. Stavebně navazuje z jihovýchodní strany na sousední objekt občanské vybavenosti (pošty) a z jihozápadní strany na sousední objekt rodinného domu, který je součástí prodeje. Jedná se o přízemní, částečně podsklepenou stavbu s jedním nadzemním podlažím bez využitelného půdního prostoru.
Dispozičně je objekt řešen v přízemí s výčepem, z něhož je přístupná jídelna, kuchyně a vnitřní chodba, z níž jsou přístupné záchody pro muže a ženy. Z kuchyně je přístupný sklad s výstupem na dvůr a místnost s myčkou nádobí, také s výstupem na dvůr. Pro zásobování je přístupný sklad, šatna pro zaměstnance, kotelna, kancelář a strojovna chlazení, z níž je přístupná chladírna. Objekt je postaven v suterénní části z kamenného a smíšeného zdiva. Vnitřní stěny jsou z cihelného zdiva. Podlahy jsou převážně z keramické a terasové dlažby. Okna a dveře jsou dřevěná. V objektu je proveden rozvod elektriky s automatickým jističem, rozvod studené a teplé vody, kanalizace a vzduchotechniky. Vytápění je zajištěno teplovodním rozvodem a plynovými kotly umístěnými v kotelně.

Rodinný dům je umístěný na pozemku zastavěné plochy p.č. 404 (263m2) na severozápadní, jihovýchodní a jihozápadní hranici se sousedními pozemky. Stavebně navazuje ze severovýchodní strany na sousední provozní objekt, od něhož je oddělený dvěma štítovými stěnami. Jedná se o přízemní, nepodsklepenou stavbu s jedním nadzemním podlažím bez využitelného půdního prostoru. Dispozičně je obytná část rodinného domu řešena se vstupem ze dvora do vstupní verandy, z níž je přístupný obývací pokoj a ložnice. Z vnitřní chodby je přístupná koupelna, spíž na potraviny, jídelna a kuchyně. Z jídelny jsou přístupné další dva pokoje. Ze dvora je přístupná kotelna s plynovým kotlem, sklad a kolník s otevřeným schodištěm na půdu, dále je přístupná garáž pro osobní automobil s vjezdovými vraty. Stav rodinného domu je PŘED REKONSTRUKCÍ. Od roku 2015 je rodinný dům neužívaný.
Zajímavá investice v centru města Dačice s možností zrekonstruovat dům na penzion.

V případě zájmu o prohlídku nemovitosti a nebo pro více informací kontaktujte makléře.

Celková cena
10 000 000 Kč
Ulice
Vlašská
Město
Dačice

Kontaktujte svého makléře

Livia Rivaiová

Mobil: +420 774 865 747
E-mail: livia.rivaiova@re-max.cz