Prodej prostorného bytu s lodžií a sklepní kójí v ulici Na Hliněnce (Nová Včelnice)

Na Hliněnce , Nová Včelnice

2 500 000 Kč

Mám zájem

Nabízíme vám k prodeji byt o dispozici 3+1, který se nachází ve prvním nadzemním podlaží (přízemí) panelového domu v Nové Včelnici v ulici Na Hliněnce. Jednotka je díky své dispozici vhodná jak pro páry tak i několikačlenné rodiny.

Podlahová plocha bytu činí 78,23 m2 včetně sklepa (1,03 m2) a lodžie (4,29 m2). Při vstupu do bytu se nacházíme v předsíni. Napravo je oddělená toaleta, koupelna a chodba do samostatné kuchyně. Před vámi se nachází hala a napravo od ní dětský pokoj/pracovna. Dále se dostanete do obývacího pokoje, ze kterého vede vstup na lodžii, nebo ze kterého se rovněž dostanete do ložnice. Veškeré výměry včetně uspořádání místností si můžete prohlédnout v přiloženém půdorysu.

Budova byla osazena plastovými okny a v plánu družstva je brzká revitalizace pláště, která bude financována hypotečním úvěrem. Vytápění je zajištěno pomocí plynových kondenzačních kotlů Vaillant (VU466/4-4 A eco TEC plus o výkonu 8×45 kW). Ohřev TV je pak zajištěn pomocí plynových kondenzačních kotlů se zásobníky 4×500 l. Tyto a další informace můžete dohledat v přiloženém průkazu energetické náročnosti budovy.

V Nové Včelnici najdete mateřskou a základní školu, poštu, obchod s potravinami a není zde nouze ani o sportovní vyžití. Pakliže bude nový majitel náročnější na nákupy, v Jindřichově Hradci (vzdáleném cca 12 km) najde všechno potřebné díky rozvinuté síti obchodů a služeb. Za prací lze kromě Nové Včelnici dojíždět např. do Jindřichova Hradce, Kamenice nad Lipou nebo do Pelhřimova.

Na prohlídky se objednávejte pomocí formuláře nebo na uvedeném telefonickém čísle. Prohlídkové dny se uskuteční v týdnu od 19.9.2022 (ve druhé polovině) v odpoledních hodinách.

Nemovitost nyní nelze převést do osobního vlastnictví (což se ani výhledově neplánuje). Proto lze zpravidla financovat hotovostí, nebo prodejem jiné nemovitosti. Rádi vás však spojíme s naší finanční specialistkou, která s vámi probereme veškeré možnosti.

Výše nesplacené anuity činí cca 70.000,- Kč. Hradí se měsíčními splátkami spolu s ostatními položkami (fond oprav, teplo, voda…). Evidenční list a jiné dokumenty (jako např. stanovy družstva) jsou dostupné na požádání nebo je lze stáhnout na osobní webové stránce makléře po rozkliknutí příslušného odkazu k dané nemovitosti.

Třída energetické náročnosti budovy je „C“, tj. vyhovující (viz přiložený PENB).

Celková cena
2 500 000 Kč
Poznámka k ceně
Včetně provize a právního servisu.
Dispozice
3+1
Ulice
Na Hliněnce
Město
Nová Včelnice

Kontaktujte svého makléře

Bc. Jindřich Svačina

Mobil: +420 603 928 019
E-mail: jindrich.svacina@re-max.cz