Prodej prostorného bytu 3+1 v původním stavu ve Voticích u Benešova

Dr. E. Beneše , Votice

2 999 000 Kč

Mám zájem

Hezký den,

hledáte byt v lokalitě středočeského kraje, který byste si uzpůsobili k obrazu svému? Tak jste na takový právě narazili. V obci Votice u Benešova na Vás totiž čeká byt o dispozici 3+1, který si budete moct zrekonstruovat přesně podle svých představ. Nebo třeba rovnou uzpůsobit na opravdu prostorné 3+KK. Zkrátka iniciativě se meze klást rozhodně nebudou!

Byt se nachází ve třetím patře panelového domu. Jeho celková rozloha je 76,4 m2. K bytu náleží ještě sklepní kóje (2,8 m2) a lodžie (3,8 m2), které nejsou započítány do užitné plochy. Při vstupu do bytu se nacházíme v předsíni. Po naší levici jsou komora a dva pokoje. Ten bez lodžie je orientovaný na sever. Druhý je z jedné strany rovněž orientovaný na severní stranu, ale jeho druhá strana je orientovaná na východ. Právě na východní straně se nachází lodžie a na tuto stranu jsou pak ještě orientovány i obývací pokoj a kuchyně. Veškeré výměry naleznete v přiloženém půdorysu, který se týká aktuální dispozice 3+1.

Byt je v původním stavu a je vhodný ke kompletní rekonstrukci. Pro zájemce proto přikládáme vizualizace toho, jak by mohl byt vypadat po rekonstrukci a to včetně možné další dispozice 3+KK.

Dům je vytápěn dálkově. Plyn se v bytě nepoužívá. Když byl byt obýván jednou osobou, zálohy na elektřinu byly nastaveny na cca 440,-/měsíc. Veškeré další poplatky (vodné, stočné, teplo, výtah…) podle evidenčního listu z r. 2021 vychází na cca 2.100,-/měsíc/osoba. Avšak vzhledem k tomu, že je nemovitost několik měsíců neobývaná, je na místě uvedené částky považovat za orientační.

Ve Voticích jsou např. mateřská a základní škola, Penny market, Lidl, řeznictví na náměstí, zdravotní zařízení, knihovna, kino a sportovní areál. Kolem obce se naopak nachází spousta zeleně. Za prací lze dojíždět např. do Benešova a okolí, nebo také do vzdálenější Prahy, kam se dostanete do cca 50 minut autem. Pokud tedy hledáte klidné bydlení a to v ještě dojezdové vzdálenosti do hlavního města, pak tahle nabídka čeká právě na Vás!

Na prohlídky se objednávejte za pomoci formuláře nebo na uvedeném telefonickém čísle. Prohlídkový den se uskuteční ve ČT 1.12.2022 v ranních hodinách a v PO 5.12.2022 odpoledne.

Nemovitost lze financovat hypotečním úvěrem. S jeho vyřízením Vám rádi pomůžeme.

Energetický třída náročnosti budovy je „C“, tj. „úsporná“. PENB je k náhledu na osobní webové stránce makléře www.reality-svacina.cz.

Celková cena
2 999 000 Kč
Poznámka k ceně
Včetně provize právního servisu.
Dispozice
3+1
Ulice
Dr. E. Beneše
Město
Votice

Kontaktujte svého makléře

Bc. Jindřich Svačina

Mobil: +420 603 928 019
E-mail: jindrich.svacina@re-max.cz