Prodej prostorného bytu 3+1 v původním stavu ve Voticích u Benešova

Dr. E. Beneše , Votice

2 999 000 Kč

Mám zájem

Hezký den,

hledáte byt v lokalitě středočeského kraje, který byste si uzpůsobili k obrazu svému? Tak jste na takový právě narazili. V obci Votice u Benešova na Vás totiž čeká byt o dispozici 3+1, který si budete moct zrekonstruovat přesně podle svých představ. Nebo třeba rovnou uzpůsobit na opravdu prostorné 3+KK. Zkrátka iniciativě se meze klást rozhodně nebudou!

Byt se nachází ve třetím patře panelového domu. Jeho celková rozloha je 76,4 m2. K bytu náleží ještě sklepní kóje (2,8 m2) a lodžie (3,8 m2), které nejsou započítány do užitné plochy. Při vstupu do bytu se nacházíme v předsíni. Po naší levici jsou komora a dva pokoje. Ten bez lodžie je orientovaný na sever. Druhý je z jedné strany rovněž orientovaný na severní stranu, ale jeho druhá strana je orientovaná na východ. Právě na východní straně se nachází lodžie a na tuto stranu jsou pak ještě orientovány i obývací pokoj a kuchyně. Veškeré výměry naleznete v přiloženém půdorysu, který se týká aktuální dispozice 3+1.

Byt je v původním stavu a je vhodný ke kompletní rekonstrukci. Pro zájemce proto přikládáme vizualizace toho, jak by mohl byt vypadat po rekonstrukci a to včetně možné další dispozice 3+KK.

Dům je vytápěn dálkově. Plyn se v bytě nepoužívá. Když byl byt obýván jednou osobou, zálohy na elektřinu byly nastaveny na cca 440,-/měsíc. Veškeré další poplatky (vodné, stočné, teplo, výtah…) podle evidenčního listu z r. 2021 vychází na cca 2.100,-/měsíc/osoba. Avšak vzhledem k tomu, že je nemovitost několik měsíců neobývaná, je na místě uvedené částky považovat za orientační.

Ve Voticích jsou např. mateřská a základní škola, Penny market, Lidl, řeznictví na náměstí, zdravotní zařízení, knihovna, kino a sportovní areál. Kolem obce se naopak nachází spousta zeleně. Za prací lze dojíždět např. do Benešova a okolí, nebo také do vzdálenější Prahy, kam se dostanete do cca 50 minut autem. Pokud tedy hledáte klidné bydlení a to v ještě dojezdové vzdálenosti do hlavního města, pak tahle nabídka čeká právě na Vás!

Na prohlídky se objednávejte za pomoci formuláře nebo na uvedeném telefonickém čísle.

Nemovitost lze financovat hypotečním úvěrem. S jeho vyřízením Vám rádi pomůžeme.

Energetický třída náročnosti budovy je „C“, tj. „úsporná“. PENB je k náhledu na osobní webové stránce makléře www.reality-svacina.cz.

Celková cena
2 999 000 Kč
Poznámka k ceně
Včetně provize právního servisu.
Dispozice
3 + 1
Ulice
Dr. E. Beneše
Město
Votice

Kontaktujte svého makléře

Bc. Jindřich Svačina

Mobil: +420 603 928 019
E-mail: jindrich.svacina@re-max.cz