Prodej prostorného bytu 1+1 v osobním vlastnictví v ulici Adamovská Praha 4 Michle

Adamovská , Praha

5 950 000 Kč

Mám zájem

Exkluzivně vám nabízím k prodeji velkorysý byt 1+1 60,8 m2 s balkónem a v osobním vlastnictví v ulici Adamovská v žádané a moderní lokalitě s bohatou zelení Praha 4 Michle.

Byt před rekonstrukcí se nachází 4. nadzemním podlaží cihlového domu s výtahem je vhodný pro investici, startovací bydlení i pro bydlení rodinné. V domě probíhá kompletní rekonstrukce elektrického vedení. Nízké měsíční náklady na bydlení (Fond oprav 1.824,- Kč + 328,- Kč služby na osobu, 200,- Kč správa bytu, elektřina a plyn dle spotřeby).

Dispozice bytu: kuchyně, obývací pokoj, hala, komora, předsíň, balkón, koupena s vanou, samostatné WC. K bytu náleží sklepení kóje. Parkety, okna v původním stavu. Topení plynové (kamna WAW), ohřev teplé vody bojler. Půdorys bytu je možným ilustračním rozvržením nové dispozice.

Občanská vybavenost: MŠ, ZŠ, obchody i se zdravou výživou či farmářským zbožím, pekárny, restaurace, kosmetická studia, lékaři, dětská hřiště, sportovní areál u Hamburského rybníka, Divadlo Jezerka, místo pro aktivní odpočinek a relaxaci. Park Jezerka, oblíbený cíl rodičů s dětmi, procházek pejskařů, hráčů petanque s jeho studánkou patřící k nejpamátnějším a mýtickým místům Prahy 4. Tyršův vrch s lukostřelnicí či nejhezčí vycházkové cesty a pěšiny na úbočí lesoparku a vrchu Bohdalec s dechberoucím výhledem na Vršovice, Vinohrady, Petřín a Strahov či celé údolí Botiče osázeného duby, lípami, jasany, habry, borovicemi a akáty, protkaného cyklostezkami a cestičkami s lavičkami a altány a místy, kde se můžete oddat meditacím.

Výborné dopravní spojení: 2 min. TRAM, BUS, centrum města 10 min. autem či MHD.

Byt je ihned k nastěhování.

Tip makléře. Doporučuji jako investici, startovací bydlení a pro rodiny s dětmi. Pro více informací či domluvení termínu prohlídky mě neváhejte kontaktovat.

Financování možno formou hypotéky, kterou vám zdarma a rychle zajistí naši specialisté z RX Finance.

S ohledem na aktuální situaci v souvislosti s COVID-19 pro vás nabízím kromě běžné prohlídky nemovitosti také online (video) prohlídku přes WhatsApp, FaceTime či Messenger.

Celková cena
5 950 000 Kč
Poznámka k ceně
Včetně právního servisu a odměny RK.
Dispozice
1+1
Ulice
Adamovská
Město
Praha

Kontaktujte svého makléře

Simona Horr Moravcová

Mobil: +420 603 560 717
E-mail: simona.moravcova@re-max.cz