Prodej pozemku s nádhernými výhledy v Heřmaničkách (okres Benešov)

, Heřmaničky

2 190 000 Kč

Mám zájem

Hezký den,

hledáte ideální pozemek s nádhernými výhledy na Benešovsku? Tak to by Vás mohla zaujmout parcela v obci Heřmaničky (okres Benešov) o výměře 1001 m2.

Jistě oceníte jak vyřešenou přípojku elektřiny, tak i hotové oplocení. Další dominantou je vlastní vrtaná studna. K té obdržíte i projektovou dokumentaci. Spolu s tou najdete další související dokumenty k dané nemovitosti na osobní webové stránce makléře. Odkaz naleznete níže:

https://www.reality-svacina.cz/nemovitosti/prodej-pozemku-s-nadhernymi-vyhledy-v-hermanickach-okres-benesov/

Podle ÚP se pozemek nachází v zastavitelné ploše Z06 – BV – bydlení v rodinných domech – venkovské. Hlavním využitím jsou různé typy rodinných domů s možností chovatelského a pěstitelského zázemí pro samozásobení. Přípustným využitím jsou doprovodné stavby související s bydlením, nezbytná technická a dopravní infrastruktura související s bydlením.

Podmínky prostorového uspořádání:

maximální intenzita využití pozemků:
· jednopodlažní objekty – 30 %
· dvoupodlažní objekty – 25 %

minimální koeficient zeleně:
· 50 % (BV)

maximální výška zástavby:
· 9 m pro střechy šikmé
· 7 m pro střechy ploché
· 2 nadzemní podlaží a podkroví

Nová stavba by měla být v souladu s charakterem okolní zástavby – vycházet z již existující zástavby – valbová/sedlová střecha, nízkopodlažní zástavba. Ideální bude případný návrh nového RD konzultovat s úřadem územního plánování.

Obec je napojena na skupinovou splaškovou kanalizaci, která je projektována jako kombinace gravitačního řadu s výtlakem a odkanalizuje Heřmaničky a Velké Heřmanice. Kanalizace je vyústěna do ČOV.

Územní plán byl schválen, a proto už nezbývá nic jiného, než se pustit do výstavby Vašeho nového vysněného domova!

V Heřmaničkách se nachází mateřská škola, přičemž základní školu, supermarkety, kino nebo knihovnu nabídne sousední město Votice.

S financováním nemovitosti Vám rádi pomůžeme.

Na prohlídky se objednávejte na uvedeném telefonním čísle nebo přes kontaktní formulář. Budu se těšit na společné setkání!

Celková cena
2 190 000 Kč
Poznámka k ceně
Včetně provize a veškerého právního servisu.
Město
Heřmaničky

Kontaktujte svého makléře

Bc. Jindřich Svačina

Mobil: +420 603 928 019
E-mail: jindrich.svacina@re-max.cz