Prodej pozemku s bývalým špýcharem, Hovorčovice, Praha – východ

, Hovorčovice

14 000 000 Kč

Mám zájem

Přímo v centru Hovorčovic v okrese Praha – východ nabízíme k prodeji atraktivní parcelu, na které stojí budova bývalého špýcharu. Celková výměra pozemku je 1347 m². Zastavěná plocha a nádvoří je 622 m² a ostatní manipulační plocha je 725 m².

Pozemek přímo sousedí s dalšími parcelami s rodinnými domy a nachází se v ulici Revoluční. Aktuálně je podle územního plánu pozemek veden jako plocha pro nerušivou výrobu a skladování.

Bývalý Špýchar je v neuspokojivém stavebně-technickém stavu. Jedná se o čtyřpodlažní objekt bez podsklepení s obdélníkovým půdorysem. Štíty jsou na kratších stranách v orientaci východ – západ. Stěny budovy jsou 70 – 90 cm s kombinací cihel a kamene. Všechny stropní konstrukce jsou dřevěné, trámové, bez podhledu s viditelnými trámy. Podlahy jsou dřevěné z fošen.

Tím, že se jedná o masivní starou budovu, která nemá již několik desítek let praktické využití a která se nachází přímo ve středu obce v těsné blízkosti místní školy, parku a rodinných domů, je vhodné konzultovat její možné budoucí využití s vedením obce.

Obec Hovorčovice se nachází na hranici hlavního města Prahy (ca 14 km od centra Prahy, 12 km od Brandýsa nad Labem), na jehož severovýchodním okraji sousedí s nedalekými pražskými částmi Čakovice a Třeboradice. V současnosti v Hovorčovicích trvale žije ca 2.500 obyvatel, obec má vodovod, plynovod i kanalizaci.

V centru obce je zřízena nová devítiletá základní škola, mateřská školka, knihovna a sportovní zázemí pro tenisové kurty a fotbalové hřiště v docházkové vzdálenosti jen pár minut chůzí z centrální části obce. Fungování obce zajišťuje obecní úřad s výdejním místem České pošty a obecní policie.

Dojezd autem na metro Letňany 11 minut, metro Prosek 14 minut. K dispozici dvě zastávky autobusu na Hlavní ulici (interval směr metro Letňany 15 minut).

Pokud se chcete o pozemku i budově dozvědět více, kontaktujte prosím makléře.

Celková cena
14 000 000 Kč
Město
Hovorčovice

Kontaktujte svého makléře

Jan Halík

Mobil: +420 603 377 791
E-mail: jan.halik@re-max.cz