Prodej pozemku o výměře 803 m2 v Lomech u Kunžaku

, Člunek

850 000 Kč

Mám zájem

Hezký den,

pohráváte si s myšlenkou výstavby vysněného domu v klidné lokalitě, a přitom v krátké dojezdové vzdálenosti do Jindřichova Hradce? Tak to jste tu správně! Právě na Vás čeká pozemek o rozloze 803 m2 v Lomech u Kunžaku, na kterém si právě takový dům budete moct postavit.
Podle návrhu územního plánu jde o plochu obytnou smíšenou, na které bude možné vystavět např. rodinný dům nebo zemědělskou usedlost včetně vedlejších staveb. U pozemku je nachystaná přípojka elektřiny. Voda bude řešena vlastním vrtem a odpady pak jímkou nebo čističkou odpadních vod.

Stavba rodinného domu by měla být na půdorysech výrazného obdélníku a zastřešena sedlovou střechou. Tj. bavíme se o přízemním domě + podkroví. Lze uvažovat o stavbě ve tvarech písmen „L” a „U”. Intenzita využití stavebního pozemku je maximálně 30 % a minimální podíl zeleně je 60%.

Na webové stránce www.reality-svacina.cz naleznete navazující dokumenty k nemovitosti. Více informací se dozvíte přímo od makléře.

Pro více informací a sjednání prohlídky neváhejte kontaktovat makléře přes kontaktní formulář nebo na uvedeném telefonním čísle. Budeme se těšit na osobní setkání!

Celková cena
850 000 Kč
Poznámka k ceně
Včetně provize a právního servisu. Více informací k pozemku u makléře.
Město
Člunek

Kontaktujte svého makléře

Bc. Jindřich Svačina

Mobil: +420 603 928 019
E-mail: jindrich.svacina@re-max.cz