Prodej pozemku 887 m² k výstavbě RD v Mnichovicích u Říčan

, Mnichovice

6 900 000 Kč

Mám zájem

Nabízíme k prodeji atraktivní pozemek s kompletními inženýrskými sítěmi na velmi pěkném místě v Mnichovicích nedaleko Prahy.
Podle vyjádření Odboru územního plánování je zde možné realizovat výstavbu rodinného domu.
Pozemek je mírně svažitý, jeho poloha a jižní orientace poskytuje nádherný výhled na město a celé údolí.
V současnosti se pozemek využívá k rekreaci, má krásnou, odpočinkovou, udržovanou zahradu a jeho součástí je dřevěná podezděná chata o zastavěné ploše 39 m². Na zahradě se nachází kopaná studna užívaná pro zalévání zahrady.
Při realizaci samostatné zděné koupelny s WC a kuchyňkou, navazující na budovu, byla na pozemek přivedena veřejná voda, kanalizace a elektřina. Plyn a telekomunikační síť vedou podél hranice pozemku.
Město je zasazené do malebné krajiny nedaleko Sázavy, díky tomu nabízí spokojené bydlení ve spojení s přírodou a zároveň s komfortem kompletní občanské vybavenosti.
Mnichovice se nachází pouhých 29 km od centra Prahy a 8 km od Říčan, autem dosáhnete kraje hlavního města během 20 minut.
Další spojení s Prahou je možné řadou osobních a spěšných vlaků, městem projíždějí autobusové linky směrem na Strančice, Mukařov, Stříbrnou Skalici a Zvánovice.
Pozemek je možné využít k výstavbě nového rodinného domu, ale také jako investici k užívání k rekreaci s potenciálem budoucí výstavby.
Doporučujeme, nutno vidět.

Celková cena
6 900 000 Kč
Poznámka k ceně
Cena zahrnuje provizi realitní kanceláře i právní servis
Město
Mnichovice

Kontaktujte svého makléře

Ing. František Truhlář

Mobil: +420 733 522 662
E-mail: frantisek.truhlar@re-max.cz