Prodej Pozemku 1365m2 Sulice

Kaštanová , Sulice

11 602 500 Kč

Mám zájem

Ve výhradním zastoupení majitele, nabízíme k prodeji stavební pozemek o celkové výměře 1365 m2, určený pro výstavbu rodinného domu v blízkosti Prahy v žádané lokalitě Sulice – Želivec, okres Praha východ. Pozemek je rovinatý, orientován na jihozápad a situován ve velmi klidné vilové části.
Pozemek patří do lokality v územním plánu nazývané MANDAVA, která se snaží o zachování zeleně a vysoké úrovně bydlení. Před pozemkem zůstane nezastavěná zelená plocha.
Na pozemku je možnost postavit dvojdomek, rodinný dům o dvou bytových jednotkách, každá se svým samostatným vchodem a příslušenstvím. Zastavěná plocha domu může být až do 250m2 a dalších 90m2 (tj. celkem 340 m2) může být zastavěno zahradním domkem, bazénem, garážovým stáním se střechou, pergolou a další podle potřeby. Výhodou pozemku jsou již vybetonované základy pro čelní oplocení, což je pro vás úspora času a nákladů.
Pozemek disponuje inženýrskými sítěmi (elektřina, voda, plyn, veřejná kanalizace), které jsou již po kolaudaci. Přípojka kanalizace, vody, plynu, napojovací sítě NN jsou v části oplocení u pozemku. Přípojky k pozemku jsou zaplaceny a jsou nedílnou součástí nemovitosti.
Před pozemkem jsou k dispozici 8x parkovacích míst pro vaše hosty. Pouze 3 min chůze od pozemku se nachází supermarket Lidl a zastávka autobusu směr Praha metro C Budějovická, nebo opačným směrem na Benešov. Do centra Prahy se autem dostanete za pouhých 23min.
Pozemek je díky rychle rostoucí ceně na trhu výbornou investiční příležitostí!
V případě zájmu o prohlídku nebo více informací prosím kontaktujte makléře.

Celková cena
11 602 500 Kč
Ulice
Kaštanová
Město
Sulice

Kontaktujte svého makléře

Livia Rivaiová

Mobil: +420 774 865 747
E-mail: livia.rivaiova@re-max.cz