Prodej pozemku 1232 m², Černošice

, Černošice

12 196 800 Kč

Mám zájem

Hledáte pozemek ke stavbě rodinného domu v atraktivní lokalitě nedaleko Prahy?
Právě takový Vám mohu nabídnout.

Rovinatý pozemek v žádané oblasti Černošic – Nová Vráž má výměru 1232 m2. Pozemek je směrovaný na jihovýchod a jsou na něj přivedeny veškeré inženýrské sítě (voda, elektřina, plyn a kanalizace). K tomuto pozemku je připraven projekt na výstavbu rodinného domu s dispozicí 5+1 (5x pokoj, kuchyně, 3x šatna, koupelna, koupelna + WC, samostatné WC, technická místnost, garážové stání), který má platné stavební povolení.

Nemovitost se nachází v ulici Kollárova, která přímo sousedí s mateřskou školkou. Je tedy ideální pro stavbu rodinného domu. Popřípadě využít k investici, stejně jako dva okolní pozemky, které jsou také v prodeji.

Černošice jsou město ve Středočeském kraji, okres Praha-západ. Leží při jihozápadním okraji Prahy asi 18 km jihozápadně od centra Prahy, 5 km od Zbraslavi, na levém břehu Berounky. Velmi dobře fungující městský úřad zajišťuje pro občany skvělý servis ( https://www.mestocernosice.cz), o bezpečnost a klid se stará městská policie.

Dopravní dostupnost do Prahy je dobrá. Příměstskou dopravou (autobus + vlak) se pohodlně se dostanete na Smíchovském nádraží za 20 min. a na Praha hl. nádraží za 30 minut (https://idos.idnes.cz/vlakyautobusymhdvse/spojeni/

Ve městě je kompletní občanská vybavenost – mateřské školky, základní škola s moderním vybavením, zdravotnické zařízení, supermarkety (např. Penny, Tesco, Albert), lokální obchody, pošta, restaurace, kavárny, sportovní hala, fotbalové hřiště, tenisové kurty, zimní stadion, knihovna, zahradnictví, zvěrolékař, čerpací stanice s myčkou.

Okolí poskytuje široké možnosti k aktivnímu odpočinku – cyklostezky, turistické trasy (Karlík 5 km, Karlštejn 11 km, Velká Amerika 10 km …..), řeka Berounka je vyhledávaná začínajícími i zkušenějšími vodáky, okolní lesy pak lákají k běhu či rodinným procházkám. Ve městě je dostatek kvalitních sportovišť.

Pozemek je možné financovat hypotékou, s jejímž vyřízením Vám rád pomůže náš hypoteční specialista.

Pokud Vás má nabídka zaujala nebo potřebujete doplnit jakékoli informace, neváhejte mě kontaktovat a včas si domluvit schůzku. Těším se na viděnou.

Celková cena
12 196 800 Kč
Poznámka k ceně
Včetně právního a realitního servisu. Nemovitost bude prodána nejlepší nabídce.
Město
Černošice

Kontaktujte svého makléře

Vladimír Rekl

Mobil: +420 602 141 471
E-mail: vladimir.rekl@re-max.cz