Prodej podkrovního bytu 28 m² s terasou 46 m² a sklepem v Praze 4, Nusle

Družnosti , Praha

3 800 000 Kč

Mám zájem

Exklusivně nabízíme byt s velkou terasou v podkroví třípatrového bytového domu bez výtahu v atraktivní lokalitě Praha 4 na rozhraní Nuslí a Pankráce.
Byt se skládá z obývacího pokoje, ložnice, kuchyňského koutu, koupelny a komory celkem o výměře 28 m². Z obývacího pokoje je vstup na velkorysou terasu o celkové ploše 46 m² s nádherným výhledem. Příslušenstvím bytu je také sklep s výměrou 4 m².
Vytápění je řešeno lokálním plynovým topidlem Karma, ohřev vody zajišťuje plynový průtokový ohřívač Mora.
Byt je v dobrém, udržovaném stavu, jeho umístění v podkroví dává potenciál jeho úpravy a tím efektivnější využití podlahové plochy.
Samotný dům prošel v minulosti modernizací, nová střecha, zateplení, fasáda, nové rozvody.
Tato nemovitost se nachází v žádané lokalitě s kompletní občanskou vybaveností, včetně nákupního centra Arkády, pošty, restaurací, fitness center, wellness zařízení, školky, základní školy atd.
Navíc má vynikající dostupnost k Pražské integrované dopravě – stanice metra C Pankrác je v pěší vzdálenosti 15 minut, tramvajová zastávka je vzdálena 500 m a autobusová zastávka pouhých 450 m.
Pro relaxaci a procházky můžete využít nedaleký park Jezerka nebo si udělat výlet na Vyšehrad. Tato nabídka je ideální pro ty, kteří hledají klidné bydlení s veškerými výhodami, které hlavní město nabízí. Nezmeškejte tuto neobvyklou příležitost!

Celková cena
3 800 000 Kč
Poznámka k ceně
Cena zahrnuje provizi realitní kanceláře včetně kompletního právního servisu.
Dispozice
1 + kk
Ulice
Družnosti
Město
Praha

Kontaktujte svého makléře

Ing. František Truhlář

Mobil: +420 733 522 662
E-mail: frantisek.truhlar@re-max.cz