Prodej pěkného bytu 3+kk (78 m²) s balkónem (9m²) a garážovým stáním v Praze 5 Stodůlky

Holýšovská , Praha

8 500 000 Kč

Mám zájem

Nabízíme prostorný a moderní byt ideální pro rodinu s dětmi v Praze Stodůlkách. Byt se nachází v 5. nadzemním podlaží novostavby z roku 2017, u kterého byla pomocí sádrokartonové příčky rozdělena ložnice na samostatnou pracovnu a menší ložnici. Díky tomu zde vznikla další místnost s denním světlem a tím se byt blíží dispozici 4kk.
Celková podlahová plocha bytu je 78m² a navíc je k dispozici balkón o ploše 9m². K bytu dále náleží garážové stání v podzemních garáží. V případě zájmu je možné ještě přikoupit druhé sousední garážové stání.
Koupelna s vanou je vybavena pračkou, dále je k dispozici samostatné WC s umyvadlem. Obývací pokoj má instalovanou klimatizaci, moderní kuchyňská linka je kompletně vybavena obvyklými spotřebiči. V dětském pokoji a předsíni jsou vestavěné skříně poskytující dostatečný prostor pro uložení věcí.
Výhodou této lokality je nejenom kompletní síť obchodů a služeb (Makro, Billa, Mountfield, mateřské školky, základní školy, dětská hřiště, poliklinika, lékárny, sportovní hala, restaurace, kavárny…), ale také výborná návaznost na PID – zastávka autobusu vzdálená pouhých 300 m stanice metra Luka je pěšky dostupná během 12 minut. Je tak zajištěno výborné spojení s centrem města i ostatními částmi Prahy.
V případě zájmu o prohlídku nás neváhejte kontaktovat.

Celková cena
8 500 000 Kč
Poznámka k ceně
Cena zahrnuje kompletní právní servis i provizi RK
Dispozice
3 + kk
Ulice
Holýšovská
Město
Praha

Kontaktujte svého makléře

Ing. František Truhlář

Mobil: +420 733 522 662
E-mail: frantisek.truhlar@re-max.cz