Prodej pěkného bytu 2+kk (52 m²) v Praze 5 Zličín

Lipovská , Praha

6 000 000 Kč

Mám zájem

Exklusivně nabízíme k prodeji byt 2+kk ( 52m²) s balkónem 4,2 m² umístěný ve 2. nadzemním podlaží bytového domu – projektu Zličínský dvůr z roku 2008.
Jedná se o moderní byt s praktickou dispozicí. Jedno samostatné WC se nachází v předsíni, druhé je součástí koupelny, která navazuje na ložnici.
Velkoplošná eurookna s dvojskly poskytují v obou místnostech dostatek světla, vytápění a teplou vodu zajišťuje centrální plynová kotelna.
Samotný čtyřpodlažní dům s výtahem je ve velmi dobrém stavu. Parkování je možné přímo na ulici před domem.
Přestože se projekt nachází v klidnější části, najedete v okolí veškerou občanskou vybavenost, včetně několika restaurací, obchodů, lékáren, zdravotnických zařízení, mateřských škol, základní školy, obchodně zábavního centra Metropole Zličín.
Milovníci sportu naleznou v okolí fitness centra, sportoviště, venkovní posilovnu, cyklostezky atd, k odpočinku můžete využít blízký park Na Prameništi.
Díky autobusovým linkám se zastávkou pouhých 200 m od domu je zajištěna snadná dostupnost do centra města, na stanici metra B Zličín se dostanete pěšky za 20 min.
Blízké napojení na Pražský okruh umožňuje rychlou dostupnost letiště.
Výhodou je umístění projektu do klidnější, přírodou obklopené části Zličína s výbornou dostupností všech služeb potřebných pro spokojený život.

Celková cena
6 000 000 Kč
Poznámka k ceně
Cena zahrnuje právní servis i provizi RK
Dispozice
2 + kk
Ulice
Lipovská
Město
Praha

Kontaktujte svého makléře

Ing. František Truhlář

Mobil: +420 733 522 662
E-mail: frantisek.truhlar@re-max.cz