Prodej nově zrekonstruované prvorepublikové vily v Těchlovicích u Děčína

, Těchlovice

Exkluzivně nabízíme k prodeji nově zrekonstruovanou prvorepublikovou vilu se zahradou s velkou pergolou a posezením na kraji obce Těchlovice Labské cyklostezky na strategickém místě, které vás dovede do ruchu obce a města Děčín, či do dechberoucích míst a nádherné přírody. Obec Těchlovice se nachází v chráněném území České středohoří nedaleko městě Děčín, na levém břehu řeky Labe směřující do Hřenska. Je obklopena přírodní rezervací s vrchem a zříceninou hradu Vrabinec a chráněným územím s přírodní památkou Stříbrný roh.

Dispozice domu:
Přízemí – plně vybavená kuchyně se spíží, obývací pokoj, pokoj, koupelna a toaleta. 1. patro – obývací pokoj s kuchyní a balkónem, ložnice, pokoj a toaleta.
Patra jsou spojena dobovým schodištěm se vstupem na krytý balkonem. Součástí venkovních ploch je i kryté stání pro dva automobily a plynový gril.

Vila se nachází v nádherné přírodní lokalitě s rozsáhlou sítí turistických a cyklistických tras nejen podle Labe, s úžasnými přírodními scenériemi a zároveň nedaleko od Děčína či Hřenska.

Občanská vybavenost: k dispozici školka, lékařské středisko, obchod, hospoda. Školy, gymnázia, střední školy, nákupní centra, centra zábavy, kina v Děčíně.
Dopravní dostupnost: vlak a autobus Děčína, autem 10 minut do Děčína či 15 na D8 směr Praha či Německo.

TIP makléře! Pro více informací a domluvení termínu prohlídky mne neváhejte kontaktovat. V případě zájmu vám zajistíme i hypoteční úvěr.

Celková cena
Město
Těchlovice

Kontaktujte svého makléře

Simona Horr Moravcová

Mobil: +420 603 560 717
E-mail: simona.moravcova@re-max.cz