Prodej mezonetového bytu 3+kk 71m² s balkonem, terasou 17 m² a parkovacím stáním v Praze – Libni

U libeňského pivovaru , Praha

10 300 000 Kč

Mám zájem

Exklusivně nabízíme velmi pěkný moderní byt 3+kk ve vyjimečném rezidenčním projektu X-LOFT v Praze-Libni.
V nabízeném mezonetu se spojují výhody bydlení v bytě a domě. Oddělení privátní části bytu (ložnice, dětský pokoj, koupelna) v horním podlaží od společenské (obývací pokoj s kuchyňský kout, samostatné WC, předsíň), která je umístěna ve spodní části bytu, současně zajišťuje prostor pro soukromí i zábavu.
Světlost bytu a pocit vzdušnosti vytvářejí velké prosklené plochy, které spolu s kovovým schodištěm a použitými materiály dávají bytu originalitu.
Součástí filosofie celého projektu je ekonomický a ekologický provoz domu, proto je vybaven izolačními trojskly, solárními kolektory, rekuperací tepla a má nadstandardně provedenou isolaci.
Na obývací pokoj (28 m²), s kompletně moderně vybaveným kuchyňským koutem ve spodní části bytu, navazuje balkón (9,2 m²), který ho lemuje po celé jeho šíři. V horní části kromě ložnice (14 m²), pokoje (15 m²) a koupelny s WC i terasa (7,4 m²) s pěkným výhledem východním směrem.
Součástí nabídky je i garážové stání a sklepní kóje, která je umístěná hned vedle.
Atraktivní je umístění projektu, nachází se v rychle rozvíjející se lokalitě v blízkosti centra a je citlivě zasazen do klidné zástavby činžovních domů v Libni. Jen pár minut pěšky od tramvaje, metra a cyklostezky.
V bezprostřední blízkosti domu najdete komplexní občanskou vybavenost, přírodu přímo za okny a obrovskou nabídku volnočasových aktivit.
Byt doporučujeme zájemcům, kteří kladou důraz na provozně ekonomické a ekologické aspekty bydlení, spojené s originalitou a designem.

Celková cena
10 300 000 Kč
Poznámka k ceně
Cena zahrnuje kompletní právní servis včetně provize RK
Dispozice
3 + kk
Ulice
U libeňského pivovaru
Město
Praha

Kontaktujte svého makléře

Ing. František Truhlář

Mobil: +420 733 522 662
E-mail: frantisek.truhlar@re-max.cz