Prodej malebného rodinného domu 3+1 v klidné lokalitě, Hadravova Rosička

, Hadravova Rosička

2 999 999 Kč

Mám zájem

Nabízíme Vám k prodeji malebný dům v Hadravově Rosičce v jižních Čechách o dispozici 3+1, který je možné užívat jednak k trvalému bydlení, ale díky své velice příjemné atmosféře i coby rekreační stavbu. K domu náleží sklep, komora, špajz, dvě veliké místnosti sloužící jako sklady dřeva a uhlí, prostorný dvorek, dále stodola s možností krytého parkování, kolna a veliká garáž. Nového majitele rozhodně uchvátí i nádherná půda, která je světlá díky vestaveným oknům.

Zastavěná plocha činí 439 m2, do které spadá vše výše zmíněné. Součástí nemovitosti je i zahrada o výměře 538 m2, která je stejně jako ložnice orientovaná do pole, tj. na jižní stranu. Právě díky tomu si budoucí majitel bude moct užít vytoužený klid a pohodu. Obývací pokoj je orientovaný na jihovýchod a další ložnice/světnice na východ.

Dům je cihlový v kombinaci s kamenem. Střecha je sedlová a sestává z kombinace pálené tašky, eternitu a plechu. Fasáda je břízolitová a vnitřní omítky štukované. Okna jsou dřevěná stejně jako schodiště na půdu. Podlahy jsou betonové a v obývacím pokoji jako v jediné místnosti dřevěné.

Nemovitost lze vytápět elektřinou (elektrokotlem) a nebo tuhými palivy. Ohřev vody je tak možný díky elektrickému bojleru a v kuchyni můžete vařit na elektrickém sporáku. Rozvody elektřiny jsou původní. Co se týče zdroje vody pro objekt, tak ten představuje vlastní studna. Odpady jsou v současné chvíli řešeny třemi žumpami, ale je možné napojit se na obecní kanalizaci.

Hadravova Rosička je obec na Jindřichohradecku ležící cca 2.5km od Nové Včelnice (cca 4 min. autem) a cca 15 km od Jindřichova Hradce (cca 13 minut jízdy autem). Je možné využít i autobusové spojení. V obci se nachází např. tenisové kurty nebo místní hospoda. Jedná se o lokalitu, kde je příroda na dosah ruky. Oblast si proto určitě zamilujete.

Na prohlídky se objednávejte za pomoci formuláře nebo na uvedeném telefonickém čísle.

Nemovitost lze financovat hypotečním úvěrem. S jeho vyřízením Vám rádi pomůžeme.

Energetický štítek není v současné době k dispozici. Z toho důvodu uvádíme energetickou třídu „G“, tj. mimořádně nehospodárná.

Celková cena
2 999 999 Kč
Poznámka k ceně
Včetně provize a právního servisu.
Město
Hadravova Rosička

Kontaktujte svého makléře

Bc. Jindřich Svačina

Mobil: +420 603 928 019
E-mail: jindrich.svacina@re-max.cz