Prodej luxusního podkrovního bytu 3+kk na Malé Straně s výhledem na Pražský hrad

Tomášská , Praha

21 000 000 Kč

Mám zájem

Nabízíme k prodeji luxusní byt v Tomášské ulici na Malé Straně. Jedná se o 155 m2 velký apartmán 3+kk s balkónem (další 4,1 m2). Byt se nachází v podkroví domu U zeleného stromu. Tento třípatrový dům s klasicistní fasádou vznikl na počátku 18. století spojením dvou původně renesančních domů. V rámci velmi kvalitně provedeného developerského projektu v domě vznikly v roce 2002 moderní bytové jednotky s akcentem na co největší zachování původních historických prvků v interiéru. Námi nabízený byt je vybudován v podkroví spojením původně zamýšlených 3 bytových jednotek. Pokud by se nový majitel v budoucnu rozhodl pro rozdělení, je to stavebně možné provést. Díky tomu, že celé podkrovní podlaží budovy zabírá tento byt, je v něm pro obyvatele maximální míra soukromí.

V bytě naleznete prostorný hlavní obývací pokoj rozdělený na odpočinkovou zónu u krbu, pracovní a jídelní zónu a kuchyňský kout. Na kuchyň navazuje pracovní místnost, kde je k dispozici pračka se sušičkou a také dostatek úložného prostoru. Výhled z obývacího pokoje je směrem na Hradčany. Byt má dvě ložnice, z nichž každá z nich má vlastní koupelnu s toaletou. Dále je k dispozici další samostatná toaleta a šatna. Z východní ložnice je výhled přes malostranské střechy směrem na Klárov a Staré Město. Tato ložnice disponuje i balkónem o velikosti 4,1 m2. V této ložnici je možné také vybudovat patro na spaní.

Byt je vybaven nábytkem, vestavěnými skříněmi i technologiemi tak, aby ho nový majitel mohl obratem pronajímat. Vytápění bytu je řešeno plynovým kotlem napojeným na digitální řídící jednotku. V bytě je zároveň instalována klimatizace, takže v horkých letních dnech nehrozí přehřívání interiéru. Byt je zabezpečen elektronickým alarmem a bezpečnostními dveřmi. Na podlahách v obytných místnostech jsou dřevěné parkety. V koupelnách a na toaletě je keramická dlažba. Do bytu jsou zavedeny kabelové sítě včetně internetu.

Vstup do domu je z ulice Tomášská. Parkování je zajištěno v rezidenčních parkovacích zónách na Valdštejnském náměstí i přímo v Tomášské ulici. V domě je instalován výtah. Okolí nabízí mnoho skvělých míst pro historické procházky i relaxaci v rámci malostranských zahrad a parků. Dopravní dostupnost MHD je výborná díky tramvajím na Malostranském náměstí i stanici metra Malostranská.

Pokud hledáte bydlení nebo vhodnou investiční příležitost v samotném centru Malé Strany možná jste jej právě našli. Seznamte se s tímto úžasným bytem i prostřednictvím virtuální prohlídky.

Pro domluvení prohlídky a získání podrobnějších informací prosím kontaktujte makléře této nemovitosti.

Celková cena
21 000 000 Kč
Dispozice
3+kk
Ulice
Tomášská
Město
Praha

Kontaktujte svého makléře

Jan Halík

Mobil: +420 603 377 791
E-mail: jan.halik@re-max.cz